Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ acoustic panels soundproofing ] eşleşme 269 Ürünler.
Gürültü geçirmez Ahşap Akupanel Ses geçirmez Akustik Ahşap Çubuk Duvar Özel
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Yüksek yoğunluklu doğal bambu Akupanel Ses emici akustik ahşap duvar paneli
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Ses emici MDF Cevizli Ahşap İç Dekorasyon Duvarı için Slated Akustik Paneller
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Geri dönüştürülmüş PET Akustik Filts Paneller Ses emici tablo Duvar Tavan emici panel
| Material: | 100% Recycled PET |
|---|---|
| Size: | 2400*600mm, customized |
| Kalınlığı: | 12mm, diğer kalınlık |
21mm İç Sesli Kayak Panelleri Ses İzolasyon Duvar Panelleri
| Bitir.: | Kaplama, Melamin, PVC |
|---|---|
| Renk: | Ceviz/Meşe/Diğerleri |
| Boyut: | 2400/1200*605mm, özelleştirilmiş |
21mm Fabrika Doğrudan Akupanel Ve PET Felt Destek Duvar Dekorasyonu İçin MDF Ahşap Finer Akustik Panel
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Rekabetçi Fiyatlı Toptan Aküpanel Ahşap Finer MDF Kaplı PET Ahşap Kaynak Akustik Paneller
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Akustik Ahşap Çubuk Panelleri Özel Çubuk Aralık NRC>0.85 butik ofisleri için Açıklama Ev Duvarları Kolay DIY Kurulum
| Başvuru: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevre Koruma: | E0\E1 Sınıfı |
| Boyut: | 2400/2700/3000 x 600mm/ Özelleştirilmiş |
Acoustic Sound Customized Thickness And Grade E0 Environmental Protection ile ahşap duvar panelleri
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Yuvarlak Polyester Elyaf Akustik Ses İzole Panelleri PET Asılı Tavan Akustik Yastıkları
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | özel |
| Renk: | 36 Seçenek |


