Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ 9mm sound aborbing wall board ] eşleşme 5 Ürünler.
PET Felt Kare Akustik Paneller KTV için 9mm Ses emici Duvar Tahtası
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 2420*1220*9/12mm, özelleştirilmiş boyut |
| Renk: | 36 Seçenek |
Yüksek etkili ses emici uygulamaları olan Düşük Frekans Spektrumu Akustik Panel Tablosu
| Alev geriletici: | Yok/B1/A1 |
|---|---|
| Özellik: | Yüksek Etkili Ses Emme |
| Yangın geciktirici: | Güçlü alev direnci |
Mükemmel ısı yalıtımı 9mm Pet Felt Akustik Panel 1 - 3kg Her Metrekare
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Isı Yalıtım Etkisi: | Harika. |
| Standart boyut: | 2420*1220*9/12mm, özelleştirilmiş boyut |
Düşük frekanslı spektrum performansının iyileştirilmesi için son derece etkili ses emici akustik duvar paneli
| Standart boyut: | 2420*1220*9/12mm, özelleştirilmiş boyut |
|---|---|
| yoğunluk: | 1800gsm |
| Isı Yalıtım Etkisi: | Harika. |
2025 100% Polyester Fiber Konuşma Açıklığı 36 Seçenekle Geliştirildi
| Alev geriletici: | Yok/B1/A1 |
|---|---|
| Ürün Adı: | 9mm PET Keçe Akustik Panel KTV için DIY Ses Emici Duvar Panosu |
| Dekoratif Seçenekler: | Seçim için zengin ve renkli, farklı renkli yüzey dekoratif kumaş |
1


