Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ acoustic decorative panel ] eşleşme 356 Ürünler.
Çağdaş Tasarım Ahşap Çıtalı MDF PET Ses Yalıtım Malzemesi Otel Ses Emici Panel
| Ürün Adı: | İç Mekan Duvarı için Ahşap Çıta Akustik Panel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Techwood |
Sağlık ve refah için Güvenli Ekolojik Dost E1 Çevre Koruma Seviye PET Ses emici plaka
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
PVC Veneer Hexagon Filter Polyester Fiber Ses emici panosu
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | 30*25.4cm or Customized |
Gürültü azaltma Tavan Montajlı Ses koruyucuları Ses geçirmez cam lif lif kartı
| Malzeme: | Fiberglas |
|---|---|
| Boyut: | 1200*600/Kustomlaştırılmış |
| Renk: | özel |
2400 X 605mm Ahşap Akupanel Ev Konferans Odası Tiyatrosu için Özel
| Ahşap Kaplamanın Çekiciliği: | Ahşap kaplama damar desenlerini tamamlar |
|---|---|
| Spesifikasyon: | ISO/ROHS |
| Boyut: | 2400*605/özelleştirilmiş |
A1 / B1 Yanık Retardant
| Material: | Fiberglass,Polyester fiber |
|---|---|
| Standard Size: | 1200*605mm, other size |
| Thickness: | 25/50mm, other thickness |


