Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ akupanel wood soundproof wall panels ] eşleşme 93 Ürünler.
Yüksek yoğunluklu doğal bambu Akupanel Ses emici akustik ahşap duvar paneli
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Çevre dostu Acupanel Slat Duvar Ses geçirmez Finer Ahşap Slat Akustik Duvar Panelleri
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Sıfırlanmış Tavan Akustik Ahşap Duvar Panelleri Slat Tasarımı
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Ses yalıtımı Akustik paneller Ahşap levhalar Ahşap meşe ses emici tahta
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Dalgalı Ahşap Çıtalı Akustik Panel Yüksek Ses Emilimi (NRC>0.85) Otel Lobisi Dekoru ve Ses Kontrolü İçin Özel Şekil
| Başvuru: | Ana sayfa/Konferans odası/Lobi |
|---|---|
| Çevre Koruma: | E1 Sınıfı |
| Boyut: | 2400/2700/3000 x 600mm/ Özelleştirilmiş |
Fabrika Fiyatı Modern Akupanel 3D Tasarım PET Akustik Slat Duvar Panelleri
| Malzeme: | % 100 polyester elyaf |
|---|---|
| Hizmet vermek: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenekler |
PET Ahşap Akupanel Çubukları Yatak Odası Dekorasyonları İçin Ses Eşitsiz Akustik Duvar Panelleri
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Çevre Koruma Sınıfı E0 için Özel Ahşap Akupanel Veneer MDF PET
| Kalınlığı: | 21/11/13mm/Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Renk: | Ahşap rengi |
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
Ticari alanlar Ahşap Akustik Duvar Plakeleri Ses yalıtımı
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| kolay kurulum: | Hafif yapı ve kullanıcı dostu kurulum sistemi |
| Ürün Kategorisi: | akupanel |
Polyester lifleri ve ahşap panolardan yapılmış, %90'ın üzerinde ses yalıtımı sağlayan ahşap ses yalıtım paneli.
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
|---|---|
| Kaplama Rengi: | Ceviz/Meşe/Diğer ahşap renkleri |
| PET Rengi: | Siyah/Diğerleri |


