Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ customized acoustic panels pet ] eşleşme 368 Ürünler.
Altıgon Akustik Ahşap Çubuk Panelleri PET Altıgon Duvar Panelli
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | Customized |
Otel Kullanımı için Modern Çevre Dostu PET Akustik Paneller Çift Katmanlı Polyester Fiber Ses Yalıtım Panosu Grafik Tasarım
| Malzeme: | % 100 polyester elyaf |
|---|---|
| Hizmet vermek: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenekler |
Keçe Akustik Panel Tedarikçisi Yüksek Etkili Ses Emilimi %100 PET Akustik Panel
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
10mm PET Ahşap Finer Akustik Paneller Slat Akustik Dekoratif Panel MDF Yok
| Malzeme: | Ahşap kaplama+PET |
|---|---|
| PET Rengi: | siyah veya diğer renkler |
| Kaplama Rengi: | Ceviz/Meşe veya Diğer renkler |
PET 9mm Kendi kendine yapışkan kare akustik paneller Ses geçirmez Felt Fiber akustik paneller
| Alev geriletici: | Yok/B1/A1 |
|---|---|
| Özellik: | Yüksek Etkili Ses Emme |
| Dekoratif Seçenekler: | 36 Renk |
Ses yalıtımı yapıştırıcı kurulum için PET boş oyma akustik paneller özel
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut ve Şekil: | özel |
| Kalınlığı: | 9/12mm, diğer kalınlık |
Çağdaş PET Kare Akustik Paneller Polyester Fiber Ses emici panosu Özel
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
OEM Ses geçirmez Akustik Panel Polyester Fiber PET Akustik Izolasyon Panelleri
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 2420*1220*9/12mm, özelleştirilmiş boyut |
| Renk: | 36 Seçenek |
Şık kare akustik paneller polyester fiber ses geçirmez yalıtım panosu özel
| Alev geriletici: | Yok/B1/A1 |
|---|---|
| Özellik: | Yüksek Etkili Ses Emme |
| Dekoratif Seçenekler: | 36 Renk |
Geri dönüştürülmüş PET kare akustik paneller ses azaltma poliester lif ses panelleri
| Malzeme: | Geri dönüştürülmüş PET |
|---|---|
| Yangın derecesi: | Yok/A Sınıfı/B Sınıfı |
| Boyut: | 2420*1220mm, özelleştirilmiş |


