Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ customized thickness wood wall panels ] eşleşme 192 Ürünler.
Ofis Kullanılan Ses Yalıtım Malzemeleri Yoğunluklu Levha Fabrikası Lamelli Ev Sineması Akustik Duvar Paneli
| Ürün Adı: | Duvar için ahşap çıta akustik panel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Techwood |
Ses emici MDF Ahşap Akupanel Ses geçirmez Akustik Çubuk Duvar Paneli Konferans Odaları İçin
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Akustik Duvar Panelleri PVC Finer MDF PET Ses geçirmez Slated Laminated
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Ahşap Akupanel Duvar Panelleri Hızlı Kurulum Özel Ses emici çözümler
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Ses geçirmez akustik ahşap akustik slayt duvar paneli 13 mm
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Dekoratif MDF Ahşap ızgara paneli Şık Akustik Tedavi için Finish Finish ile
| Ürün Adı: | Ahşap çıta akustik panel akupanel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Ahşap, PVC |
Doğal Bambu Ahşap Akupanel Akustik Duvar Panelleri İnşaat Malzemeleri Toptan Satış
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Doğal Bambu Ahşap Akupanel Akustik Duvar Panelleri Yapı Malzemeleri Özel
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Ses geçirmez panel Duvar dekorasyonu Ahşap Akupanel Akustik Duvar panelleri İnşaat malzemeleri Özel
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Ev Tiyatrosu Sessiz Akustik Çubuk Duvar Panelleri Tahta Ücretsiz Örnek
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |


