Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ hexagon customized acoustic panels ] eşleşme 92 Ürünler.
Yüksek NRC ≥0.85 Gürültü azaltımı için Polyester Akustik Panel E1 Sınıf Düşük Formaldehitli Polyester Akustik Paneller
| Boyut: | 2420*1220mm |
|---|---|
| Kalınlık: | 9/12/15 mm |
| Renk: | Çeşitli renkler mevcut |
Özel Kumaş Akustik Panel Dikdörtgen Kumaş Ses emici paneller
| Şekli: | Dikdörtgen |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Görev: | Yüksek Ses Emilimi |
Hafif Kumaş Akustik Panel Çevre dostu Yangın Koruyucu B1
| Boyut: | 1200*600mm/Kustomlaştırılmış |
|---|---|
| Kumaş Rengi: | çeşitli |
| Ana Özellikler: | Üstün Ses Emilimi, Yangına Dayanıklı, Isı Yalıtımı, Neme Direnç, Anti-Bakteriyel Tasarım, Dayanıklıl |
10mm PET Ahşap Finer Akustik Paneller Slat Akustik Dekoratif Panel MDF Yok
| Malzeme: | Ahşap kaplama+PET |
|---|---|
| PET Rengi: | siyah veya diğer renkler |
| Kaplama Rengi: | Ceviz/Meşe veya Diğer renkler |
Kompozit Slat PET Ahşap Finer Akustik Paneller Otel Yatak Odası Oturma Odası
| Malzeme: | Ahşap kaplama+PET |
|---|---|
| PET Rengi: | siyah veya diğer renkler |
| Kaplama Rengi: | Ceviz/Meşe veya Baskı |
10mm PET Ahşap Finer Akustik Paneller Slat Kompozit Akustik Duvar Panelli MDF yok
| Malzeme: | PET+Ahşap Kaplama |
|---|---|
| Renk: | Doğal Ahşap Rengi/Baskı |
| Boyut: | özel |
Otel Kullanımı için Modern Çevre Dostu PET Akustik Paneller Çift Katmanlı Polyester Fiber Ses Yalıtım Panosu Grafik Tasarım
| Malzeme: | % 100 polyester elyaf |
|---|---|
| Hizmet vermek: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenekler |
Polyester Fiber Slat Akustik Panelleri vs. Ahşap Slat Akustik Paneller
| Malzeme: | % 100 polyester elyaf |
|---|---|
| Hizmet vermek: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenekler |
PET slayt ses panelleri vs. AKUPANEL
| Malzeme: | % 100 polyester elyaf |
|---|---|
| Hizmet vermek: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenekler |
Modern Tasarım Ses Yalıtımlı Akustik Paneller Polyester Fiber Emici Duvar Panelleri PET Lamel Panel %90 Gürültü Azaltma Çevre Dostu
| Malzeme: | % 100 polyester elyaf |
|---|---|
| Hizmet vermek: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenekler |


