Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ pet acoustic panel for home theater ] eşleşme 279 Ürünler.
21mm Doğal Ahşap Yapraklı Ahşap ızgara Akustik Duvar Paneli Katı Ahşap MDF
| Malzeme: | Doğal ahşap kaplama+MDF+PET |
|---|---|
| Görev: | Yüksek Ses Emilimi |
| Boyut: | 2400*605mm, diğer boyut |
Oturma odaları, yatak odaları ve okullar gibi çeşitli senaryolarda kullanılabilen ses yalıtımlı ahşap panel.
| Başvuru: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevre Koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Çevre Koruma Sınıfı E0 için Özel Ahşap Akupanel Veneer MDF PET
| Kalınlığı: | 21/11/13mm/Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Renk: | Ahşap rengi |
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
Esnek ve bükülebilir ahşap ses yalıtım paneli, yüksek esneklik
| Başvuru: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevre Koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
PVC Veneer Hexagon Filter Polyester Fiber Ses emici panosu
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | 30*25.4cm or Customized |
Yumuşak slayt tasarımı Ahşap Akupanel Gürültü azaltma reverb kontrolünde son teknoloji için
| Ürün Kategorisi: | akupanel |
|---|---|
| Özelleştirme Seçenekleri: | Özelleştirme için mevcut şekiller, boyutlar ve kaplamalar |
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
Atmosfer Ağaç Akupanellerini Güçlendirir Gerçek Ağaç Fener Doğal Ağaç Rengi
| Color: | Natural Wood Color |
|---|---|
| Geniş Uygulama: | Ticari alanlar, konut kullanımı, kamusal ve profesyonel mekanlar için ideal |
| Çevre dostu ve sağlam binalar: | Uzun süreli dayanıklılık için sürdürülebilir malzemelerden yapılmıştır |
Poliester Ses emici kart Dünya Haritası
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
Catilan Ahşap Akupanel, alanı stil ve ses netliğine dönüştürmek için mükemmel bir seçimdir.
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |


