Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ soundproof acoustic panel polyester fiber ] eşleşme 136 Ürünler.
Fabrika Toptan Satış Ses Yalıtımlı Akupanel Akustik Ahşap Panel Kaplama MDF PET Slat Akustik Paneller
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Katlanabilir Ahşap Çıtalı Akustik Duvar Paneli Modern Minimalist Orta Yoğunluklu Lif Levha Yüksek Etkili Ses Grafik Tasarımı
| Malzeme: | Pet+Ahşap Kaplama |
|---|---|
| Renk: | Doğal ahşap rengi |
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
Çevre Koruması E1 ile Dikdörtgen 25mm Akustik Kayak Duvar Panelleri
| Hizmet: | OEM/ODM |
|---|---|
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
| Kumaş Alev Geciktirici: | Yok/B1 |
Ahşap 3 boyutlu paneller fabrikası üstün ses efekti ve tasarım başyapıtını yaptı
| Malzeme: | Pet+Ahşap Kaplama |
|---|---|
| Renk: | Doğal ahşap rengi |
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
İç duvar ses yalıtımı için doğrudan çubuk PET altıgen duvar paneli
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | Customized |
Fabrika Fiyatı Modern Akupanel 3D Tasarım PET Akustik Slat Duvar Panelleri
| Malzeme: | % 100 polyester elyaf |
|---|---|
| Hizmet vermek: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenekler |
ROHS ISO Sertifikalı Akustik Ahşap Çubuk Panelleri Ses emici Özel
| Ana Özellikler: | Üstün Ses Emilimi, Yangına Dayanıklı, Isı Yalıtımı, Neme Direnç, Anti-Bakteriyel Tasarım, Dayanıklıl |
|---|---|
| Kumaş Kılıf Seçenekleri: | 36 |
| Boyut: | 1200*600mm/Kustomlaştırılmış |
Çürük Dışarı 100% Evcil hayvan Felt Akustik Panel Sanat Ses geçirmez Duvar Sanatı Panel 3D Model Tasarımı Yapabilir
| İsim: | Oyma evcil hayvan sesi emici duvar paneli |
|---|---|
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
| Renk: | 36 renk mevcut |
İyi Kaliteli Kırmızı Kırmızı Kırmızı Kırmızı Kırmızı
| İsim: | Oyma evcil hayvan sesi emici duvar paneli |
|---|---|
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
| Renk: | 36 renk mevcut |
PET Akustik Dekoratif Ses yalıtım panelleri Ses emici duvar panelleri
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |


