Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ customized acoustic panels pet ] eşleşme 368 Ürünler.
240 X 60 Cm Ahşap Çıtalı Akustik Panel Fabrikası Ofis Duvarı PET Ses Emici
| Ürün Adı: | OFIICE DUVAR İÇİN AHŞAP YAZICI AKUSTİK PANEL |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+mdf+evcil hayvan süpürgesel |
| kaplama: | Teknik ahşap, kesik renk |
Modern Ses Akustik Panel PET Ahşap Çubuklar MDF Yapıştırma Ses geçirmez Duvar Paneli
| Bitir.: | Kaplama, Melamin, PVC |
|---|---|
| Renk: | Ceviz/Meşe/Diğerleri |
| Boyut: | 2400/1200*605mm, özelleştirilmiş |
Fabrika Özelleştirilebilir Ahşap Akustik Duvar Panelleri PET ile Ahşap Kaplama Dekorasyon
| Ürün Adı: | OFIICE DUVAR İÇİN AHŞAP YAZICI AKUSTİK PANEL |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+mdf+evcil hayvan süpürgesel |
| kaplama: | Teknik ahşap, kesik renk |
Gürültü iptal eden kare akustik paneller PET Felt Ses emici akustik paneller
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
10mm PET Ahşap Finer Akustik Paneller Slat Kompozit Akustik Duvar Panelli MDF yok
| Malzeme: | PET+Ahşap Kaplama |
|---|---|
| Renk: | Doğal Ahşap Rengi/Baskı |
| Boyut: | özel |
Ahşap Finer PET Akustik Panel Duvar Dekorasyonu MDF'siz Hafif Duvar Paneli
| Malzeme: | PET+Ahşap Kaplama |
|---|---|
| Renk: | Doğal Ahşap Rengi |
| Boyut: | özel |
PET Ahşap Finer Hafif Akustik Paneller Ses emici duvar paneli MDF olmadan
| Malzeme: | PET+Ahşap Kaplama |
|---|---|
| Renk: | Doğal Ahşap Rengi |
| Boyut: | özel |
PET oyma gürültüye bağlı akustik paneller polyester fiber felt ses yalıtım panelleri
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut ve Şekil: | özel |
| Kalınlığı: | 9/12mm, diğer kalınlık |
Avrupa Standartı 2440 * 1220mm Polyester Ses Eşitmeyen Duvar Panelleri PET Filtr Ses Eşitmeyen Akustik Panel
| Malzeme: | Geri dönüştürülmüş PET |
|---|---|
| Yangın derecesi: | Yok/A Sınıfı/B Sınıfı |
| Boyut: | 2420*1220mm, özelleştirilmiş |
Özel PET Yuvarlak Akustik Paneller Duvar ve Tavan Ses İzole Panosu
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | özel |
| Renk: | 36 Seçenek |


