Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ customized acoustic panels pet ] eşleşme 368 Ürünler.
Modern iç tasarım için çevre dostu poliester lif akustik paneller yapıştırıcı PET
| isim: | PET Keçe Akustik Panel |
|---|---|
| Malzeme: | % 100 polyester elyaf |
| Renk: | 36 Seçenek, Renk Grafiğimiz Arasından Seçim |
Eco Friendly Wood Acoustic Panels Noise Absorption for Stylish Interiors
| Ürün adı: | OFIICE DUVAR İÇİN AHŞAP YAZICI AKUSTİK PANEL |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+mdf+evcil hayvan süpürgesel |
| kaplama: | Teknik ahşap, kesik renk |
Mimari Akustik Paneller Ahşap Slat Akupanel Akustik Malzeme Ev Dekorasyonu
| Ürün Adı: | OFIICE DUVAR İÇİN AHŞAP YAZICI AKUSTİK PANEL |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+mdf+evcil hayvan süpürgesel |
| kaplama: | Teknik ahşap, kesik renk |
Fabrika Fiyatı Ahşap Akustik Paneller Kolay Kurulum Ev Ofis Sinema Ses emici
| Ürün Adı: | OFIICE DUVAR İÇİN AHŞAP YAZICI AKUSTİK PANEL |
|---|---|
| Malzeme: | Techwood Kaplama+MDF+PET |
| Standart Boyut: | 240/270/280/300*60, 275*32 veya özelleştirin |
Yangın geçirmez uyarlı ses akustik panelli özelleştirilmiş çözümler
| Elastiklik: | A |
|---|---|
| Renk: | Çeşitli renkler mevcut |
| Malzeme: | PET+MDF |
Duvarlar ve tavanlar için PET desteği ile Alışveriş Satışı Dekoratif Ahşap Çubuk Akustik Panelleri
| Ürün Adı: | Ahşap çıta akustik panel akupanel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| BOYUT: | 2400x605mm |
2750 X 320 Ahşap Çubuk Tavan Ahşap Çubuk Akustik Panel Akustik Paneller Akustik Ses Dayanıklı Paneller
| Ürün Adı: | Duvar için ahşap çıta akustik panel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Techwood |
Mükemmel ısı yalıtımı 9mm Pet Felt Akustik Panel 1 - 3kg Her Metrekare
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Isı Yalıtım Etkisi: | Harika. |
| Standart boyut: | 2420*1220*9/12mm, özelleştirilmiş boyut |
Toptan Satış İç Dekorasyon Ürünleri Çin Yapımı Poliester Elyaf Ses Eşitsiz Duvar Taşları ve Ahşap Çubuk Akustik Panelleri
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 600*600mm/ özelleştirilmiş |
4 Parça Ahşap Çubuk Akustik Paneller Şık Dekor Ses Azaltma Tavan ve Duvar için 3D Teksturlu Panel
| Ürün Adı: | Duvar için ahşap çıta akustik panel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Techwood, PVC |


