Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ decorative soundproof wall panels ] eşleşme 184 Ürünler.
Ses geçirmez 9mm PET Filts Akustik Paneller Duvar Kaplama ve Dekorasyon için Akustik Altıgon
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Renk: | 36 Seçenek, Renk Grafiğimiz Arasından Seçim |
| Dekoratif Seçenekler: | Seçim için zengin ve renkli, farklı renkli yüzey dekoratif kumaş |
Yapılandırma için çeşitli boyutlarda ve mükemmel ses emici etkisiyle bir çeşit ahşap ses geçirmez tahta
| Başvuru: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevre Koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Polyester Filts Akustik Oda Bölücü Panelleri PET Taşınabilir Ses geçirmez Ofis Bölme Duvarları
| Malzeme: | Geri dönüştürülmüş PET |
|---|---|
| Yangın derecesi: | Yok/A Sınıfı/B Sınıfı |
| Boyut: | 2420*1220mm |
Özel 1200x600mm Kumaş Akustik Panel Ses emici Yangına dayanıklı
| Şekli: | Dikdörtgen |
|---|---|
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester Elyaf |
| Boyut: | 1200*600mm/Kustomlaştırılmış |
Modern Akustik Ahşap Finer Panel Akupanel Otel İçin PET Ses yalıtımı
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
PET malzemesi mükemmel yangın geçirmez özelliklere sahiptir. Kurulum yöntemi kullanışlıdır ve özelleştirilmiş desenlere izin verir. Aynı zamanda bir araya getirilebilen ses geçirmez bir tahttır.
| Esneklik: | A |
|---|---|
| Renk: | Çeşitli renkler mevcut |
| Malzeme: | PET+MDF |
Otel Kullanımı için Modern Çevre Dostu PET Akustik Paneller Çift Katmanlı Polyester Fiber Ses Yalıtım Panosu Grafik Tasarım
| Malzeme: | % 100 polyester elyaf |
|---|---|
| Hizmet vermek: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenekler |
Modern 3D orta yoğunluklu fiberboard katı ahşap duvarlar ve tavanlar ses emici paneller, apartman ses emici panelleri için kullanılan büyük boyutlu ses emici paneller
| Başvuru: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevre Koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Ceviz Ahşabı MDF İç Duvar ve Tavan için Ses emici Akustik Paneller
| Bitir.: | Kaplama, Melamin, PVC |
|---|---|
| Renk: | Ceviz/Meşe/Diğerleri |
| Boyut: | 2400/1200*605mm, özelleştirilmiş |
DIY Altıgen Poliester Elyaf Akustik Panel Duvar Dekorasyonu
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |


