Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ decorative soundproof wall panels ] eşleşme 184 Ürünler.
25mm Cam Elyaf Tavan Montajlı Akustik Paneller Filts Bulut Asılı Baffles Ses emici
| Malzeme: | Fiberglas |
|---|---|
| Boyut: | 1200*600/Kustomlaştırılmış |
| Renk: | özel |
Özel PET Yuvarlak Akustik Paneller Duvar ve Tavan Ses İzole Panosu
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | özel |
| Renk: | 36 Seçenek |
Esnek Ahşap Panel Restoran Salonu Duvarı için Akustik Paneller
| Material: | Veneer+MDF+PET |
|---|---|
| Standard Height: | 2400/1200/600mm, other size |
| Thickness: | 11/13mm, other thickness |
Yüksek yoğunluklu akustik paneller ses geçirmez filt şık desen tasarımı alev geçirmez duvar dekorasyonu
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Renk: | Renk grafiğimizden seçim yapın |
| Boyut: | 2420*1220/1200*600mm, diğer boyut |
Yuvarlak Polyester Elyaf Akustik Ses İzole Panelleri PET Asılı Tavan Akustik Yastıkları
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | özel |
| Renk: | 36 Seçenek |
Otel Grafik Geliştirme için Özel Modern Ses Dışı 3B Akustik Paneller
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut ve Şekil: | özel |
| Kalınlığı: | 9/12mm, diğer kalınlık |
Ateş geçirmez Asılı Altıgen Akustik Panel Ofis Otel Dairesinde Ses geçirmez paneller
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | özel |
| Renk: | 36 Seçenek |
Ses yalıtımı yapıştırıcı kurulum için PET boş oyma akustik paneller özel
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut ve Şekil: | özel |
| Kalınlığı: | 9/12mm, diğer kalınlık |
Duvar Dekorasyonu Akustik Paneller Özel Şablonlu
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
Mürekkep püskürtülen duvar dekorasyonu poliester ses emici kart
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |


