Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ felt sound absorption wall panel 1800gsm ] eşleşme 42 Ürünler.
Geri dönüştürülmüş PET Akustik Duvar Panelleri İç tasarım için 9mm Ses geçirmez Polyester Fiber Taşları
| Adı: | PET Felt Akustik Duvar Paneli |
|---|---|
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
| Renk: | Renk grafiğimizden seçim yapın |
Özel PET kare akustik paneller Sinema kayıt odası için ses emici
| Standart boyut: | 2420*1220*9/12mm, özelleştirilmiş boyut |
|---|---|
| Ses Emme Etkisi: | 125-4000Hz günlük gürültüde daha iyi ses emme etkisi |
| Alev geriletici: | Yok/B1/A1 |
Modern PET ses geçirmez 3 boyutlu akustik duvar paneli sanatsal şekillerle duvar paneli
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
Ofis kare akustik panelleri Polyester fiber 3D felt duvar panelleri
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
PET kare akustik paneller ses geçirmez akustik filt duvar panelleri ofis ev için
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
Felt Duvar Panelleri Yangın geçirmez kumaşlar Akustik Duvar Panelleri
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
9mm 12mm PET Filts Akustik Duvar Panelleri Dahili Ses yalıtımı Kare Paneller
| Malzeme: | Geri dönüştürülmüş PET |
|---|---|
| Yangın derecesi: | Yok/A Sınıfı/B Sınıfı |
| Boyut: | 2420*1220mm |
Polyester Filts Akustik Oda Bölücü Panelleri PET Taşınabilir Ses geçirmez Ofis Bölme Duvarları
| Malzeme: | Geri dönüştürülmüş PET |
|---|---|
| Yangın derecesi: | Yok/A Sınıfı/B Sınıfı |
| Boyut: | 2420*1220mm |
Düşük frekanslı spektrum performansının iyileştirilmesi için son derece etkili ses emici akustik duvar paneli
| Standart boyut: | 2420*1220*9/12mm, özelleştirilmiş boyut |
|---|---|
| yoğunluk: | 1800gsm |
| Isı Yalıtım Etkisi: | Harika. |
Fabrika Kaliteli Malzeme 100% Polyester Fiber Akustik Panel Ses Döşeme Duvar için Akustik Panel
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |


