Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ felt sound absorption wall panel 1800gsm ] eşleşme 42 Ürünler.
Avrupa Standartı 2440 * 1220mm Polyester Ses Eşitmeyen Duvar Panelleri PET Filtr Ses Eşitmeyen Akustik Panel
| Malzeme: | Geri dönüştürülmüş PET |
|---|---|
| Yangın derecesi: | Yok/A Sınıfı/B Sınıfı |
| Boyut: | 2420*1220mm, özelleştirilmiş |
9mm 12mm Akustik PET Filtr Panelleri Ses yalıtımı Duvar Dekorasyonu Kayıt Odası Taşı
| Adı: | PET Ses emici duvar paneli |
|---|---|
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
| Renk: | 36 renk mevcut |
Oymak Felt Akustik PET Panel Polyester Fiber Duvar Tahtası
| Adı: | Oyma evcil hayvan sesi emici duvar paneli |
|---|---|
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
| Renk: | 36 renk mevcut |
Ofis ve Otel için Modern Tasarımlı 9mm Oyma PET Akustik Keçe Levha Duvar Paneli
| İsim: | Oyma evcil hayvan sesi emici duvar paneli |
|---|---|
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
| Renk: | 36 renk mevcut |
Özelleştirilmiş Desen PET Akustik Panel Geri Dönüştürülebilir Akustik Paneller Ses Emilimi
| İsim: | Oyma evcil hayvan sesi emici duvar paneli |
|---|---|
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
| Renk: | 36 renk mevcut |
İyi Kaliteli Kırmızı Kırmızı Kırmızı Kırmızı Kırmızı
| İsim: | Oyma evcil hayvan sesi emici duvar paneli |
|---|---|
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
| Renk: | 36 renk mevcut |
9mm Eco Friendly PET Polyester Fiber Akustik Panel Ofis Ev Sineması Kayıt Odası için
| Adı: | PET Ses emici duvar paneli |
|---|---|
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
| Renk: | Renk grafiğimizden seçim yapın |
Mükemmel ısı yalıtımı 9mm Pet Felt Akustik Panel 1 - 3kg Her Metrekare
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Isı Yalıtım Etkisi: | Harika. |
| Standart boyut: | 2420*1220*9/12mm, özelleştirilmiş boyut |
PET 9mm Kendi kendine yapışkan kare akustik paneller Ses geçirmez Felt Fiber akustik paneller
| Alev geriletici: | Yok/B1/A1 |
|---|---|
| Özellik: | Yüksek Etkili Ses Emme |
| Dekoratif Seçenekler: | 36 Renk |
Yüksek yoğunluklu akustik paneller ses geçirmez filt şık desen tasarımı alev geçirmez duvar dekorasyonu
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Renk: | Renk grafiğimizden seçim yapın |
| Boyut: | 2420*1220/1200*600mm, diğer boyut |


