Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ hexagon customized acoustic panels ] eşleşme 92 Ürünler.
Kendi kendine yapışkan Polyester Fiber Ses Dayanıklı Duvar Panelleri Altıgen Şekilde
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Renk: | 36 Seçenek, Renk Grafiğimiz Arasından Seçim |
| Şekli: | Dikdörtgen/Yuvarlak/Altıgen/Özelleştirilmiş |
PET Ses emici kart: Hafif ve dayanıklı, doğrudan fabrika üretimi ve olağanüstü kalitede
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Poliester Akustik Dekoratif Duvar Panelleri Ses emici Altıgen Ses Panelleri
| Kurulum: | Zamk |
|---|---|
| Kalınlığı: | 9/12mm |
| Şekli: | Altıgen/Yuvarlak/Özelleştirilmiş |
ROHS ISO Sertifikalı Akustik Ahşap Çubuk Panelleri Ses emici Özel
| Ana Özellikler: | Üstün Ses Emilimi, Yangına Dayanıklı, Isı Yalıtımı, Neme Direnç, Anti-Bakteriyel Tasarım, Dayanıklıl |
|---|---|
| Kumaş Kılıf Seçenekleri: | 36 |
| Boyut: | 1200*600mm/Kustomlaştırılmış |
PVC Veneer Hexagon Filter Polyester Fiber Ses emici panosu
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | 30*25.4cm or Customized |
İç duvar ses yalıtımı için doğrudan çubuk PET altıgen duvar paneli
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | Customized |
Ev Dekorasyonu için DIY Dörtgen ve Altıgen Akustik Duvar Paneli
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Elmas şekilli ahşap damarlı kaplama kendin yap oturma odası dekorasyonu ses yalıtım panosu
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color |
| Size: | Customized |
3 boyutlu polyester fiber kare akustik duvar panelleri ofis için ses yalıtım panelleri
| Malzeme: | Geri dönüştürülmüş PET |
|---|---|
| Yangın derecesi: | Yok/A Sınıfı/B Sınıfı |
| Boyut: | 2420*1220mm, özelleştirilmiş |
Fabrika Fiyatı Modern Akupanel 3D Tasarım PET Akustik Slat Duvar Panelleri
| Malzeme: | % 100 polyester elyaf |
|---|---|
| Hizmet vermek: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenekler |


