Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ office acoustic felt wall panels ] eşleşme 133 Ürünler.
Sinema KTV Kumaş Akustik Panel Çarpışma Karşıtı Dekoratif Ses emici Duvar Panelleri
| Malzeme: | Fiberglas + Kumaş |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
Profesyonel ses kontrol çözümleri için kumaş sarılmış duvar paneli cam lif çekirdek akustik paneller
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester Elyaf |
|---|---|
| Standart Boyut: | 1200*600mm, 600*300mm veya diğer boyut |
| kalınlık: | 25/50mm, diğer kalınlık |
Kumaş Sarılmış Akustik Panel İç Duvar Paneli Sinema Ev Otel Profesyonel Ses Kontrolü
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester Elyaf |
|---|---|
| Standart Boyut: | 1200*600mm, 600*300mm veya diğer boyut |
| kalınlık: | 25/30/50mm |
Yumuşak kalın kumaş Akustik Duvar Panelleri Gürültü azaltma Ekolojik Dost
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
Kumaş Dalga Kavisli Akustik Duvar Panelleri Cam Elyafı Yüksek Ses Emimi
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
Yumuşak dekoratif akustik ses panelleri ses geçirmez kumaş sarılmış gürültü kontrol duvar panelleri
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
Ses geçirmez 3 boyutlu akustik duvar panelleri kumaş sarılmış cam lif ses emici paneli
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
Ateşe dayanıklı %100 Polyester Fiber Ses Emici Panel Toptan Satış Ses Yalıtımlı Duvar Panelleri Keçe Ses Emici Panel PET Akustik Paneller
| Tasarım stili: | Modern |
|---|---|
| Kenar tipi: | Eğimli |
| Panel boyutu: | 2400*400mm / 2400*520mm / 2400*600mm |
Polyester lif ses emici karton, ses yalıtımı malzemesi, kayıt stüdyosu, alev gerileyici polyester fil, tavan, duvar paneli
| Tasarım stili: | Modern |
|---|---|
| Kenar tipi: | Eğimli |
| Panel boyutu: | 2400*400mm / 2400*520mm / 2400*600mm |
Polyester Filts Altgen Akustik Duvar Panelleri Ofis Ses Eşitliği Panelleri
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | özel |
| Renk: | 36 Seçenek |


