Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ office acoustic felt wall panels ] eşleşme 133 Ürünler.
Düşük frekanslı spektrum performansının iyileştirilmesi için son derece etkili ses emici akustik duvar paneli
| Standart boyut: | 2420*1220*9/12mm, özelleştirilmiş boyut |
|---|---|
| yoğunluk: | 1800gsm |
| Isı Yalıtım Etkisi: | Harika. |
Avrupa Standartı 2440 * 1220mm Polyester Ses Eşitmeyen Duvar Panelleri PET Filtr Ses Eşitmeyen Akustik Panel
| Malzeme: | Geri dönüştürülmüş PET |
|---|---|
| Yangın derecesi: | Yok/A Sınıfı/B Sınıfı |
| Boyut: | 2420*1220mm, özelleştirilmiş |
Özel 12mm Polyester Fiber Akustik Paneller Ekolojik Arkadaşça Ses emici Duvar Panelleri
| Adı: | PET Keçe Akustik Panel |
|---|---|
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
| Renk: | 36 Seçenek, Renk Grafiğimiz Arasından Seçim |
Akupanel duvarlar için ses geçirmez paneller basit kurulum kişiselleştirilmiş akustik
| Ürün Adı: | Ahşap çıta akustik panel akupanel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Ahşap, PVC |
2750 X 320 Ahşap Çubuk Tavan Ahşap Çubuk Akustik Panel Akustik Paneller Akustik Ses Dayanıklı Paneller
| Ürün Adı: | Duvar için ahşap çıta akustik panel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Techwood |
Akupanel Ses geçirmez ahşap paneller Çaba gerektirmeyen montaj özelleştirilebilir akustik sabitler
| Ürün Adı: | Ahşap çıta akustik panel akupanel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Ahşap, PVC |
Ofis Duvarlar ve Tavanlar için Felt Akustik Paneller 2420x1220mm Özel
| Malzeme: | Geri dönüştürülmüş PET |
|---|---|
| Yangın derecesi: | Yok/A Sınıfı/B Sınıfı |
| Boyut: | 2420*1220mm, özelleştirilmiş |
Ses geçirmez duvar PET Akustik paneller Yüksek yoğunluklu ses kesici paneller kare
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Renk: | 36 Seçenek, Renk Grafiğimiz Arasından Seçim |
| Şekli: | Dikdörtgen/Özelleştirilmiş |
İç gürültü kontrolü için ahşap esnek kavisli slaytlı duvar kaplama paneli doğal ahşap estetiği
| Ürün Adı: | Esnek Ahşap Çift Akustik Panel Akupanel |
|---|---|
| Boyut: | 2400x600mm, özelleştirilmiş boyut |
| Kaplama Malzemesi: | Techwood, PVC, doğal ahşap |
Polyester Fiber Akustik Kare Paneller Filtr Ses Susturucu Duvar Tahtası
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |


