Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ pet polyester fiber soundproof panel ] eşleşme 118 Ürünler.
Altıgen Akustik Panel CATILAN PET Ses Emici Paneller Yüksek NRC 0.85 Özel Şekil A ve B Sınıfı Alev Geciktirici
| Kalınlık: | 9/12/15 mm |
|---|---|
| Renk: | Çeşitli renkler mevcut |
| Montaj Tipi: | Duvar veya tavan |
Yüksek etkili ses emici uygulamaları olan Düşük Frekans Spektrumu Akustik Panel Tablosu
| Alev geriletici: | Yok/B1/A1 |
|---|---|
| Özellik: | Yüksek Etkili Ses Emme |
| Yangın geciktirici: | Güçlü alev direnci |
Akupanel Akoustik Panel KTV Ses yalıtımı için ahşap slayt akustik panel
| Product name: | Wood Slat Acoustic Panel |
|---|---|
| Material: | Veneer+MDF+PET |
| Veneer Material: | Techwood, Natrual wood, PVC |
Akupanel Akustik Panel Ev için Ahşap Çubuk Akustik Panel Ses yalıtımı TV Arka Duvar
| Product name: | Wood Sound Absorbing Slat Acoustic Panel |
|---|---|
| Material: | Veneer+MDF+PET |
| Veneer Material: | Techwood, Natrual wood, PVC |
Toptan Tedarikçi Hexagon PET Ses emici panosu
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
PET Ses emici kart: Hafif ve dayanıklı, doğrudan fabrika üretimi ve olağanüstü kalitede
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Mürekkep püskürtülen duvar dekorasyonu poliester ses emici kart
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
Baskılı yağlı boya duvar dekorasyonu polyester ses emici kart
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
Cam elyafı ses yalıtım pamuğu - Mükemmel ses yalıtım etkisi, güvenli ve kullanışlı
| Esneklik: | A |
|---|---|
| Renk: | Çeşitli renkler mevcut |
| Malzeme: | PET+MDF |
Duvar Dekorasyonu Akustik Paneller Özel Şablonlu
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |


