Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ pet polyester fiber soundproof panel ] eşleşme 118 Ürünler.
Çarpışma karşıtı ses emici tahta alev geriletici ses geçirmez sanat panelleri 25/50mm
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
240 X 60 Cm Ahşap Çıtalı Akustik Panel Fabrikası Ofis Duvarı PET Ses Emici
| Ürün Adı: | OFIICE DUVAR İÇİN AHŞAP YAZICI AKUSTİK PANEL |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+mdf+evcil hayvan süpürgesel |
| kaplama: | Teknik ahşap, kesik renk |
Mükemmel ısı yalıtımı 9mm Pet Felt Akustik Panel 1 - 3kg Her Metrekare
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Isı Yalıtım Etkisi: | Harika. |
| Standart boyut: | 2420*1220*9/12mm, özelleştirilmiş boyut |
Çiğ ahşap renkli PVC kaplama altıgen ses koruyucu paneller
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | Customized |
Akustik Ahşap Çubuk Panelleri Özel Çubuk Aralık NRC>0.85 butik ofisleri için Açıklama Ev Duvarları Kolay DIY Kurulum
| Başvuru: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevre Koruma: | E0\E1 Sınıfı |
| Boyut: | 2400/2700/3000 x 600mm/ Özelleştirilmiş |
9mm PET Kare Akustik Paneller Ses geçirmez Filtreler Ofis Evleri için Akustik Duvar Panelleri
| Alev geriletici: | Yok/B1/A1 |
|---|---|
| Özellik: | Yüksek Etkili Ses Emme |
| Dekoratif Seçenekler: | 36 Renk |
Dalgalı Ahşap Çıtalı Akustik Panel Yüksek Ses Emilimi (NRC>0.85) Otel Lobisi Dekoru ve Ses Kontrolü İçin Özel Şekil
| Başvuru: | Ana sayfa/Konferans odası/Lobi |
|---|---|
| Çevre Koruma: | E1 Sınıfı |
| Boyut: | 2400/2700/3000 x 600mm/ Özelleştirilmiş |
Çürük Dışarı 100% Evcil hayvan Felt Akustik Panel Sanat Ses geçirmez Duvar Sanatı Panel 3D Model Tasarımı Yapabilir
| İsim: | Oyma evcil hayvan sesi emici duvar paneli |
|---|---|
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
| Renk: | 36 renk mevcut |


