Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ polyester square sound panels ] eşleşme 115 Ürünler.
Çevre Koruması E1 ile Dikdörtgen 25mm Akustik Kayak Duvar Panelleri
| Hizmet: | OEM/ODM |
|---|---|
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
| Kumaş Alev Geciktirici: | Yok/B1 |
Özel kumaş sarılmış akustik paneller 1200x600mm Ses emici
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
|---|---|
| Görev: | Yüksek Ses Emilimi |
| Kumaş Kılıf Seçenekleri: | 36 |
A1 / B1 Yanık Retardant
| Material: | Fiberglass,Polyester fiber |
|---|---|
| Standard Size: | 1200*605mm, other size |
| Thickness: | 25/50mm, other thickness |
100% PET Akustik Panel Kapsama Verimliliği Felt Akustik Panel Özel Boyut Renk
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Yüksek yoğunluklu akustik paneller ses geçirmez filt şık desen tasarımı alev geçirmez duvar dekorasyonu
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Renk: | Renk grafiğimizden seçim yapın |
| Boyut: | 2420*1220/1200*600mm, diğer boyut |
KDL-FW001 Fiberglass Fabric Wrapped Acoustic Panel 1200x600mm Yüksek NRC 0.95 E1 Sınıf A1 Ofis Konferans Odası için Yangın Hazırlığı
| Renk: | Çeşitli renkler mevcut |
|---|---|
| Malzeme: | Fiberglas |
| Panel boyutu: | 1200/600*600mm, diğer boyut |
Ev Dekorasyonu için DIY Dörtgen ve Altıgen Akustik Duvar Paneli
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Ses geçirmez 9mm PET Filts Akustik Paneller Duvar Kaplama ve Dekorasyon için Akustik Altıgon
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Renk: | 36 Seçenek, Renk Grafiğimiz Arasından Seçim |
| Dekoratif Seçenekler: | Seçim için zengin ve renkli, farklı renkli yüzey dekoratif kumaş |
Sinema Ses emici kumaş panelleri Duvar dekoratif ses koruyucu paneller
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
Yüksek yoğunluklu kumaş Akustik Panel Dekoratif Ses emici panel KTV Oda Tiyatrosu için
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |


