Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ polyester square sound panels ] eşleşme 115 Ürünler.
Ses geçirmez duvar PET Akustik paneller Yüksek yoğunluklu ses kesici paneller kare
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Renk: | 36 Seçenek, Renk Grafiğimiz Arasından Seçim |
| Şekli: | Dikdörtgen/Özelleştirilmiş |
Özel Kumaş Akustik Panel Dikdörtgen Kumaş Ses emici paneller
| Şekli: | Dikdörtgen |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Görev: | Yüksek Ses Emilimi |
Dikdörtgen Polyester Ses Akustik Paneli Hafif Ateş geçirmez Ses emici paneller
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
9mm 12mm Polyester Fiber PET Akustik Duvar ve Tavan Panelleri Ev Tiyatrosu için Ses Eşitliği
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
Modern Ses Kontrolü Konut Oturma Salonları İçin Altıgen Akustik Panel
| Konut Uygulamaları: | Bu paneller, hem ses kalitesinin hem de tarzın önemli olduğu ev sinema sistemleri, oturma odaları ve |
|---|---|
| Ticari Alanlar: | Ofislerde, toplantı odalarında, restoranlarda ve kafelerde bu paneller gürültüyü azaltarak hem çalış |
| Garanti: | 3 yıl |
Polyester Filts Akustik Oda Bölücü Panelleri PET Taşınabilir Ses geçirmez Ofis Bölme Duvarları
| Malzeme: | Geri dönüştürülmüş PET |
|---|---|
| Yangın derecesi: | Yok/A Sınıfı/B Sınıfı |
| Boyut: | 2420*1220mm |
Özel PET Felt Hexagon Akustik Panel Ses emici ve duvar dekorasyonu
| Malzeme: | Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | özel |
| Sertifika: | ISO/SGS |
Polyester lifleri ve ahşap panolardan yapılmış, %90'ın üzerinde ses yalıtımı sağlayan ahşap ses yalıtım paneli.
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
|---|---|
| Kaplama Rengi: | Ceviz/Meşe/Diğer ahşap renkleri |
| PET Rengi: | Siyah/Diğerleri |
Çevre Dostu Kumaş Akustik Panel Polyester Kumaş Cam Elyaf Yün Konferans Odası için
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
Hafif Kumaş Akustik Panel Çevre dostu Yangın Koruyucu B1
| Boyut: | 1200*600mm/Kustomlaştırılmış |
|---|---|
| Kumaş Rengi: | çeşitli |
| Ana Özellikler: | Üstün Ses Emilimi, Yangına Dayanıklı, Isı Yalıtımı, Neme Direnç, Anti-Bakteriyel Tasarım, Dayanıklıl |


