Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ square acoustic panels custom ] eşleşme 142 Ürünler.
Ses emici DIY PET Akustik Duvar Paneli Sinema Ofisi İçin Ses Döşeme Poliester Elyaf
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Renk: | 36 Seçenek, Renk Grafiğimiz Arasından Seçim |
| Boyut: | 2420*1220/1200*600mm, diğer boyut |
Ev Konferans Salonu Tiyatrosu için Yumuşak Ahşap Ses Dayanıklı Paneller
| Kalınlığı: | 21/11/13mm/Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Sound Absorption Coefficient: | 0.86-0.95 |
| Uzlaşmaz kalite ve işçilik: | Detaylara dikkat çeken yüksek dereceli malzemelerden titizlikle hazırlanmış |
Polyester Filts Akustik Oda Bölücü Panelleri PET Taşınabilir Ses geçirmez Ofis Bölme Duvarları
| Malzeme: | Geri dönüştürülmüş PET |
|---|---|
| Yangın derecesi: | Yok/A Sınıfı/B Sınıfı |
| Boyut: | 2420*1220mm |
Sinema Otel Kumaş Sarılmış Cam Elyaf Panelleri Ses geçirmez Dekoratif Akustik Duvar Paneli
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
Ev Dekorasyonu için DIY Dörtgen ve Altıgen Akustik Duvar Paneli
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
kumaş sarılmış PET akustik duvar panelleri otel
| Material: | Fiberglass,Polyester fiber |
|---|---|
| Standard Size: | 1200*605mm, other size |
| Thickness: | 25/50mm, other thickness |
Fener MDF PET Ses emici ahşap paneller Gürültü azaltımı için gelişmiş akustik mühendislik
| Ürün Kategorisi: | akupanel |
|---|---|
| Çevre dostu ve sağlam binalar: | Uzun süreli dayanıklılık için sürdürülebilir malzemelerden yapılmıştır |
| Kullanımı: | ses yalıtımı |
PET Ses emici kart: Hafif ve dayanıklı, doğrudan fabrika üretimi ve olağanüstü kalitede
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Felt Duvar Panelleri Yangın geçirmez kumaşlar Akustik Duvar Panelleri
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Toptan Tedarikçi Hexagon PET Ses emici panosu
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |


