Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ square acoustic panels custom ] eşleşme 142 Ürünler.
Sinema Ses emici kumaş panelleri Duvar dekoratif ses koruyucu paneller
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
Çarpışma karşıtı ses emici tahta alev geriletici ses geçirmez sanat panelleri 25/50mm
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
SGS Sertifikalı MDF Akustik Duvar Ses Paneli Ev Konferans Odası İçin Ses Yalıtımı
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
|---|---|
| Kaplama Rengi: | Ceviz/Meşe/Diğer ahşap renkleri |
| PET Rengi: | Siyah/Diğerleri |
Hem odasında hem de oturma odasında kullanılabilen ahşap ses yalıtım panelleri
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
|---|---|
| Kaplama Rengi: | Ceviz/Meşe/Diğer ahşap renkleri |
| PET Rengi: | Siyah/Diğerleri |
Polyester lifleri ve ahşap panolardan yapılmış, %90'ın üzerinde ses yalıtımı sağlayan ahşap ses yalıtım paneli.
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
|---|---|
| Kaplama Rengi: | Ceviz/Meşe/Diğer ahşap renkleri |
| PET Rengi: | Siyah/Diğerleri |
Ahşap ızgara Akupanel Otentik Ahşap Finishler İç Dekorasyon Duvar Paneli
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
|---|---|
| Boyut: | 2400*605mm, diğer boyut |
| Kalınlığı: | 21/11/13mm/Özelleştirilmiş |
Gerçek Ahşap Kaplama ve Kaplama MDF PET Yapılı Akustik Çözümler ile Ses Yalıtımlı Ahşap Akupanel
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Uzlaşmaz kalite ve işçilik: | Detaylara dikkat çeken yüksek dereceli malzemelerden titizlikle hazırlanmış |
MDF Ahşap Akupanel Ses Dayanıklı Göz Yakalayıcı Tasarım Ceviz Ağacı Fineri Renkli
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
|---|---|
| Ürün Adı: | Akupanel Akustik Çıta Panel Ahşap Akustik Panel Ahşap Modern İç Mekan Ses Geçirmez Duvar Dekorasyonu |
| Etkili Gürültü Kontrolü: | Sesi absorbe edecek ve yankıları en aza indirecek şekilde tasarlanan bu paneller, iş, dinlenme veya |
Yumuşak slayt tasarımı Ahşap Akupanel Gürültü azaltma reverb kontrolünde son teknoloji için
| Ürün Kategorisi: | akupanel |
|---|---|
| Özelleştirme Seçenekleri: | Özelleştirme için mevcut şekiller, boyutlar ve kaplamalar |
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
A1 / B1 Yanık Retardant
| Material: | Fiberglass,Polyester fiber |
|---|---|
| Standard Size: | 1200*605mm, other size |
| Thickness: | 25/50mm, other thickness |


