Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ 12mm felt acoustic wall panels ] eşleşme 43 Ürünler.
Ofis Duvarlar ve Tavanlar için Felt Akustik Paneller 2420x1220mm Özel
| Malzeme: | Geri dönüştürülmüş PET |
|---|---|
| Yangın derecesi: | Yok/A Sınıfı/B Sınıfı |
| Boyut: | 2420*1220mm, özelleştirilmiş |
Avrupa Standartı 2440 * 1220mm Polyester Ses Eşitmeyen Duvar Panelleri PET Filtr Ses Eşitmeyen Akustik Panel
| Malzeme: | Geri dönüştürülmüş PET |
|---|---|
| Yangın derecesi: | Yok/A Sınıfı/B Sınıfı |
| Boyut: | 2420*1220mm, özelleştirilmiş |
9mm PET Ses geçirmez Duvar Panelleri Polyester Fiber Felt Ses emici Akustik Panel
| Malzeme: | 100% Geri Dönüştürülmüş PET |
|---|---|
| Yangın derecesi: | Yok/Sınıf A |
| Boyut: | 2420*1220mm, özelleştirilmiş |
10mm Mimarlık Hex Akustik Paneller Ses emici duvar panelleri
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | özel |
| Renk: | 36 Seçenek |
9mm 12mm Altıgen Akustik Panel Pet Felt Eco Tile Duvar Ses Emme Baffles
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | özel |
| Renk: | 36 Seçenek |
9mm 12mm Polyester Fiber PET Akustik Duvar ve Tavan Panelleri Ev Tiyatrosu için Ses Eşitliği
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
Ofis ve Otel için Modern Tasarımlı 9mm Oyma PET Akustik Keçe Levha Duvar Paneli
| İsim: | Oyma evcil hayvan sesi emici duvar paneli |
|---|---|
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
| Renk: | 36 renk mevcut |
Özel 12mm Polyester Fiber Akustik Paneller Ekolojik Arkadaşça Ses emici Duvar Panelleri
| Adı: | PET Keçe Akustik Panel |
|---|---|
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
| Renk: | 36 Seçenek, Renk Grafiğimiz Arasından Seçim |
12mm İç Dekoratif Evcil Hayvan Kürüsü Poliester Elyaf Akustik Altgen Ses Eşitsiz Panelleri
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | özel |
| Renk: | 36 Seçenek |
Özel desenli PET Polyester Felt Ses emici panosu
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |


