Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ 12mm felt acoustic wall panels ] eşleşme 43 Ürünler.
Geliştirilmiş Konuşma Açıklığı 2025 Güçlü Alev Direnci Yangın Durdurucusu Kısaltılmış Reverberation Zamanı
| Isı Yalıtım Etkisi: | Harika. |
|---|---|
| Ölçüsel durağanlık: | İyi Fiziksel Stabilite |
| Standart boyut: | 2420*1220*9/12mm, özelleştirilmiş boyut |
Yangın Retardant Çevre Dostu Kare Akustik Paneller Gürültü emici Ses Döşeme panelleri
| Malzeme: | Geri dönüştürülmüş PET |
|---|---|
| Yangın derecesi: | Yok/A Sınıfı/B Sınıfı |
| Boyut: | 2420*1220mm, özelleştirilmiş |
Özel PET kare akustik paneller Sinema kayıt odası için ses emici
| Standart boyut: | 2420*1220*9/12mm, özelleştirilmiş boyut |
|---|---|
| Ses Emme Etkisi: | 125-4000Hz günlük gürültüde daha iyi ses emme etkisi |
| Alev geriletici: | Yok/B1/A1 |
Geri dönüştürülmüş PET Akustik Filts Paneller Ses emici tablo Duvar Tavan emici panel
| Material: | 100% Recycled PET |
|---|---|
| Size: | 2400*600mm, customized |
| Kalınlığı: | 12mm, diğer kalınlık |
Felt Polyester Fiber Yuvarlak Akustik Paneller Ses emici Oditoryum için özelleştirilmiş
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | özel |
| Renk: | 36 Seçenek |
Eco Friendly Wood Acoustic Panels Noise Absorption for Stylish Interiors
| Ürün adı: | OFIICE DUVAR İÇİN AHŞAP YAZICI AKUSTİK PANEL |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+mdf+evcil hayvan süpürgesel |
| kaplama: | Teknik ahşap, kesik renk |
10mm Hexagon Akustik Panel Felt PET Ses emici panelleri
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | özel |
| Renk: | 36 Seçenek |
İyi Kaliteli Kırmızı Kırmızı Kırmızı Kırmızı Kırmızı
| İsim: | Oyma evcil hayvan sesi emici duvar paneli |
|---|---|
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
| Renk: | 36 renk mevcut |
Özelleştirilmiş Desen PET Akustik Panel Geri Dönüştürülebilir Akustik Paneller Ses Emilimi
| İsim: | Oyma evcil hayvan sesi emici duvar paneli |
|---|---|
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
| Renk: | 36 renk mevcut |
Özel CNC İşlemeli PET Fiber Akustik Paneller Dekoratif Duvar ve Ses Kontrolü İçin
| İsim: | Oyma evcil hayvan sesi emici duvar paneli |
|---|---|
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
| Renk: | 36 renk mevcut |


