Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ 12mm felt acoustic wall panels ] eşleşme 43 Ürünler.
9mm 12mm PET Filts Akustik Duvar Panelleri Dahili Ses yalıtımı Kare Paneller
| Malzeme: | Geri dönüştürülmüş PET |
|---|---|
| Yangın derecesi: | Yok/A Sınıfı/B Sınıfı |
| Boyut: | 2420*1220mm |
9mm PET Kare Akustik Paneller Ses geçirmez Filtreler Ofis Evleri için Akustik Duvar Panelleri
| Alev geriletici: | Yok/B1/A1 |
|---|---|
| Özellik: | Yüksek Etkili Ses Emme |
| Dekoratif Seçenekler: | 36 Renk |
Geri dönüştürülmüş PET Akustik Duvar Panelleri İç tasarım için 9mm Ses geçirmez Polyester Fiber Taşları
| Adı: | PET Felt Akustik Duvar Paneli |
|---|---|
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
| Renk: | Renk grafiğimizden seçim yapın |
Oymak Felt Akustik PET Panel Polyester Fiber Duvar Tahtası
| Adı: | Oyma evcil hayvan sesi emici duvar paneli |
|---|---|
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
| Renk: | 36 renk mevcut |
Modern PET ses geçirmez 3 boyutlu akustik duvar paneli sanatsal şekillerle duvar paneli
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
Polyester Filts Altgen Akustik Duvar Panelleri Ofis Ses Eşitliği Panelleri
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | özel |
| Renk: | 36 Seçenek |
Düşük frekanslı spektrum performansının iyileştirilmesi için son derece etkili ses emici akustik duvar paneli
| Standart boyut: | 2420*1220*9/12mm, özelleştirilmiş boyut |
|---|---|
| yoğunluk: | 1800gsm |
| Isı Yalıtım Etkisi: | Harika. |
Mükemmel ısı yalıtımı 9mm Pet Felt Akustik Panel 1 - 3kg Her Metrekare
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Isı Yalıtım Etkisi: | Harika. |
| Standart boyut: | 2420*1220*9/12mm, özelleştirilmiş boyut |
Özel Yuvarlak PET Felt Akustik Paneller Restoran Duvarı / Tavanı için Akustik Baffles
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | özel |
| Renk: | 36 Seçenek |
Polyester Filts Akustik Oda Bölücü Panelleri PET Taşınabilir Ses geçirmez Ofis Bölme Duvarları
| Malzeme: | Geri dönüştürülmüş PET |
|---|---|
| Yangın derecesi: | Yok/A Sınıfı/B Sınıfı |
| Boyut: | 2420*1220mm |


