Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ acoustic panels soundproofing ] eşleşme 269 Ürünler.
Çok fonksiyonlu Renkli Altgen Ses emici paneller PET Akustik Ses Duvar Panelleri
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | özel |
| Renk: | 36 Seçenek |
Beyaz cam lif ses emici paneller cam yün akustik tavan kiremitleri
| Malzeme: | Fiberglas |
|---|---|
| Boyut: | 1200*600/Kustomlaştırılmış |
| Renk: | özel |
Yüksek yoğunluklu kumaş sarılmış ses panelleri duvarlar için akustik ses yalıtım panelleri
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
Asılı Tavan Akustik Ses Baskıları Ses emici cam lif panelleri
| Malzeme: | Fiberglas |
|---|---|
| Boyut: | 1200*600/Kustomlaştırılmış |
| Renk: | özel |
Fabrika Fiyatı Modern Akupanel 3D Tasarım PET Akustik Slat Duvar Panelleri
| Malzeme: | % 100 polyester elyaf |
|---|---|
| Hizmet vermek: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenekler |
İç duvar ses yalıtımı için doğrudan çubuk PET altıgen duvar paneli
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | Customized |
kumaş sarılmış PET akustik duvar panelleri otel
| Material: | Fiberglass,Polyester fiber |
|---|---|
| Standard Size: | 1200*605mm, other size |
| Thickness: | 25/50mm, other thickness |
Ses yalıtımı meşe akustik panelleri duvar dekorasyonu iç mekanlar Ses emici katsayısı 0.86-0.95
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
PET Ses emici kart: Hafif ve dayanıklı, doğrudan fabrika üretimi ve olağanüstü kalitede
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Polyester lif ses emici karton, ses yalıtımı malzemesi, kayıt stüdyosu, alev gerileyici polyester fil, tavan, duvar paneli
| Tasarım stili: | Modern |
|---|---|
| Kenar tipi: | Eğimli |
| Panel boyutu: | 2400*400mm / 2400*520mm / 2400*600mm |


