Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ acoustic panels soundproofing ] eşleşme 269 Ürünler.
Çarpışma karşıtı ses emici tahta alev geriletici ses geçirmez sanat panelleri 25/50mm
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
Sinema Ses emici kumaş panelleri Duvar dekoratif ses koruyucu paneller
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
Çağdaş Tasarım Ahşap Çıtalı MDF PET Ses Yalıtım Malzemesi Otel Ses Emici Panel
| Ürün Adı: | İç Mekan Duvarı için Ahşap Çıta Akustik Panel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Techwood |
Akustik Ahşap Panel Duvar PVC Finer MDF PET Ses geçirmez Salondaki Salon ve Stüdyo için Laminated
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Oturma odaları, yatak odaları ve okullar gibi çeşitli senaryolarda kullanılabilen ses yalıtımlı ahşap panel.
| Başvuru: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevre Koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Çin Standart Fabrika Makul Fiyat Ahşap Akustik Duvar Panelleri
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Ahşap ızgara Akupanel Otentik Ahşap Finishler İç Dekorasyon Duvar Paneli
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
|---|---|
| Boyut: | 2400*605mm, diğer boyut |
| Kalınlığı: | 21/11/13mm/Özelleştirilmiş |
PVC Finer MDF PET Ahşap ızgara Akustik Duvar Paneli Işıklarla Çeşitli Seçenekler
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
21mm Kalınlığı Altıgen Ahşap Duvar Panelleri Akustik Panel Duvar Tavanı için Holz Akupanel
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Ahşap Ses emici tahta Ev Konferans Odası ve Tiyatro için nihai çözüm Profesyonel sonuçlar garantilidir
| Ürün Kategorisi: | akupanel |
|---|---|
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
| Kalınlığı: | 21 mm, diğer kalınlık |


