Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ office acoustic felt wall panels ] eşleşme 133 Ürünler.
2750 x 320 Akupanel Ahşap Çizgi Çubuk Panel Dekoratif İçeride Ses İzole Duvar Tahtası Ev İçin
| Ürün Adı: | Duvar için ahşap çıta akustik panel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Techwood |
Akupanel Duvar ses yalıtımı panelleri pürüzsüz kurulum Özel akustik cevaplar
| Ürün Adı: | Ahşap çıta akustik panel akupanel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Ahşap, PVC |
Akupanel Ahşap Duvar Ses Eşitliği Panelleri Çaba Etmeden Uyumlu Özel Akustik Tasarımlar
| Ürün Adı: | Ahşap çıta akustik panel akupanel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Ahşap, PVC |
Akupanel Duvarlar için Ahşap Ses Eşitliği Panelleri Hızlı Uygulama Özel Akustik Yenilikler
| Ürün Adı: | Ahşap çıta akustik panel akupanel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Ahşap, PVC |
Mükemmel ısı yalıtımı 9mm Pet Felt Akustik Panel 1 - 3kg Her Metrekare
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Isı Yalıtım Etkisi: | Harika. |
| Standart boyut: | 2420*1220*9/12mm, özelleştirilmiş boyut |
Ses geçirmez 9mm PET Filts Akustik Paneller Duvar Kaplama ve Dekorasyon için Akustik Altıgon
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Renk: | 36 Seçenek, Renk Grafiğimiz Arasından Seçim |
| Dekoratif Seçenekler: | Seçim için zengin ve renkli, farklı renkli yüzey dekoratif kumaş |
PVC Veneer Hexagon Filter Polyester Fiber Ses emici panosu
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | 30*25.4cm or Customized |
Yüksek yoğunluklu akustik paneller ses geçirmez filt şık desen tasarımı alev geçirmez duvar dekorasyonu
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Renk: | Renk grafiğimizden seçim yapın |
| Boyut: | 2420*1220/1200*600mm, diğer boyut |
Özel Yuvarlak PET Felt Akustik Paneller Restoran Duvarı / Tavanı için Akustik Baffles
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | özel |
| Renk: | 36 Seçenek |
Özel desenli PET Polyester Felt Ses emici panosu
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |


