Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ polyester square sound panels ] eşleşme 115 Ürünler.
Kumaş Akustik Panel Polyester Fiber Kumaş Sarılmış Ses Panelleri
| Material: | Fiberglass,Polyester fiber |
|---|---|
| Standard Size: | 1200*605mm, other size |
| Thickness: | 25/50mm, other thickness |
Kendi kendine yapışkan Polyester Fiber Ses Dayanıklı Duvar Panelleri Altıgen Şekilde
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Renk: | 36 Seçenek, Renk Grafiğimiz Arasından Seçim |
| Şekli: | Dikdörtgen/Yuvarlak/Altıgen/Özelleştirilmiş |
9mm Eco Friendly PET Polyester Fiber Akustik Panel Ofis Ev Sineması Kayıt Odası için
| Adı: | PET Ses emici duvar paneli |
|---|---|
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
| Renk: | Renk grafiğimizden seçim yapın |
DIY Altıgen Poliester Elyaf Akustik Panel Duvar Dekorasyonu
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
12mm Ses emici paneller yoğun akustik paneller yankı gürültüsünü azaltan ses panelleri duvar tavanı akustik tedavisi için takılabilir stüdyo panelleri
| Adı: | PET Keçe Akustik Panel |
|---|---|
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
| Renk: | 36 Seçenek, Renk Grafiğimiz Arasından Seçim |
Ateşe dayanıklı %100 Polyester Fiber Ses Emici Panel Toptan Satış Ses Yalıtımlı Duvar Panelleri Keçe Ses Emici Panel PET Akustik Paneller
| Tasarım stili: | Modern |
|---|---|
| Kenar tipi: | Eğimli |
| Panel boyutu: | 2400*400mm / 2400*520mm / 2400*600mm |
Modern iç tasarım için çevre dostu poliester lif akustik paneller yapıştırıcı PET
| isim: | PET Keçe Akustik Panel |
|---|---|
| Malzeme: | % 100 polyester elyaf |
| Renk: | 36 Seçenek, Renk Grafiğimiz Arasından Seçim |
Ofis kare akustik panelleri Polyester fiber 3D felt duvar panelleri
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
Çağdaş PET Kare Akustik Paneller Polyester Fiber Ses emici panosu Özel
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
PET Polyester Fiber Square Akustik Paneller Gürültü Geriletici Ses Dayanıklı Paneller Ofis için
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |


