Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ polyester square sound panels ] eşleşme 115 Ürünler.
Polyester lif ses emici karton, ses yalıtımı malzemesi, kayıt stüdyosu, alev gerileyici polyester fil, tavan, duvar paneli
| Tasarım stili: | Modern |
|---|---|
| Kenar tipi: | Eğimli |
| Panel boyutu: | 2400*400mm / 2400*520mm / 2400*600mm |
Yüksek yoğunluklu kumaş sarılmış ses panelleri duvarlar için akustik ses yalıtım panelleri
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
Yangın Retardant Çevre Dostu Kare Akustik Paneller Gürültü emici Ses Döşeme panelleri
| Malzeme: | Geri dönüştürülmüş PET |
|---|---|
| Yangın derecesi: | Yok/A Sınıfı/B Sınıfı |
| Boyut: | 2420*1220mm, özelleştirilmiş |
Yüksek etkili ses emici uygulamaları olan Düşük Frekans Spektrumu Akustik Panel Tablosu
| Alev geriletici: | Yok/B1/A1 |
|---|---|
| Özellik: | Yüksek Etkili Ses Emme |
| Yangın geciktirici: | Güçlü alev direnci |
1220*2440mmKustomlaştırılabilir Şablon şeklindeki Polyester Fiber Malzeme Ses emici tablo 48 farklı renk, mükemmel ses emici etki, kolay ve hızlı montaj
| Esneklik: | A |
|---|---|
| Renk: | Çeşitli renkler mevcut |
| Malzeme: | PET+MDF |
Keçe Akustik Panel Tedarikçisi Yüksek Etkili Ses Emilimi %100 PET Akustik Panel
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
Yüksek Etkili Ses Emimi 100% PET Akustik Panel Kapsama Verimliliği Felt Akustik Panel
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Renk: | 36 Seçenek |
| Boyut: | 2420*1220mm, özelleştirilmiş |
Altıgon Polyester Elyaf Akustik Duvar Panelleri İç mekan ev dekorasyonu
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Düşük frekanslı spektrum performansının iyileştirilmesi için son derece etkili ses emici akustik duvar paneli
| Standart boyut: | 2420*1220*9/12mm, özelleştirilmiş boyut |
|---|---|
| yoğunluk: | 1800gsm |
| Isı Yalıtım Etkisi: | Harika. |
2025 100% Polyester Fiber Konuşma Açıklığı 36 Seçenekle Geliştirildi
| Alev geriletici: | Yok/B1/A1 |
|---|---|
| Ürün Adı: | 9mm PET Keçe Akustik Panel KTV için DIY Ses Emici Duvar Panosu |
| Dekoratif Seçenekler: | Seçim için zengin ve renkli, farklı renkli yüzey dekoratif kumaş |


