Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ square acoustic panels custom ] eşleşme 142 Ürünler.
Yüksek Etkili Ses Emimi 100% PET Akustik Panel Kapsama Verimliliği Felt Akustik Panel
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Renk: | 36 Seçenek |
| Boyut: | 2420*1220mm, özelleştirilmiş |
Fabrika Kaliteli Malzeme 100% Polyester Fiber Akustik Panel Ses Döşeme Duvar için Akustik Panel
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
Özel Kumaş Akustik Panel Dikdörtgen Kumaş Ses emici paneller
| Şekli: | Dikdörtgen |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Görev: | Yüksek Ses Emilimi |
Avrupa Standartı 2440 * 1220mm Polyester Ses Eşitmeyen Duvar Panelleri PET Filtr Ses Eşitmeyen Akustik Panel
| Malzeme: | Geri dönüştürülmüş PET |
|---|---|
| Yangın derecesi: | Yok/A Sınıfı/B Sınıfı |
| Boyut: | 2420*1220mm, özelleştirilmiş |
Düşük frekanslı spektrum performansının iyileştirilmesi için son derece etkili ses emici akustik duvar paneli
| Standart boyut: | 2420*1220*9/12mm, özelleştirilmiş boyut |
|---|---|
| yoğunluk: | 1800gsm |
| Isı Yalıtım Etkisi: | Harika. |
Mükemmel ısı yalıtımı 9mm Pet Felt Akustik Panel 1 - 3kg Her Metrekare
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Isı Yalıtım Etkisi: | Harika. |
| Standart boyut: | 2420*1220*9/12mm, özelleştirilmiş boyut |
Reverberasyonu azaltın Gürültü engelleri ortadan kaldırın Ses akustik panelleri
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
Yüksek Kaliteli Alanlar Son Akustik Deneyimi İçin Ses Akustik Paneli Yangın geçirmez ses emici mükemmel bir deneyim sağlar
| Esneklik: | A |
|---|---|
| Renk: | Çeşitli renkler mevcut |
| Malzeme: | PET+MDF |
Profesyonel Kayıt Stüdyolarında Yüksek Cam Elyaf Uzun Süre Dayanıklılık ve Güvenilirlik Ses Akustik Paneli
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
Çeşitli ortamlarda ve kullanıcılarda özel akustik çözümler için ses akustik paneli
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |


