Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ square acoustic panels custom ] eşleşme 142 Ürünler.
Kumaş ve ahşap ortamları için mükemmel özelleştirilebilir akustik paneller
| Esneklik: | A |
|---|---|
| Renk: | Çeşitli renkler mevcut |
| Malzeme: | PET+MDF |
Bireysel Sesli Çevre Oluşturun Özelleştirilebilir Ses Akustik Panelleri
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
Eco Friendly Wood Acoustic Panels Noise Absorption for Stylish Interiors
| Ürün adı: | OFIICE DUVAR İÇİN AHŞAP YAZICI AKUSTİK PANEL |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+mdf+evcil hayvan süpürgesel |
| kaplama: | Teknik ahşap, kesik renk |
Özel Ses Akustik Paneli Bireysel Uzay ve Akustik Gereksinimler için Kusursuz Olarak Özel
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
Akustik PET Ses emici Duvar Paneli Ses yalıtımı Akustik Panel
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Profesyonel ortamlarda optimal akustik performans için özelleştirilebilir boyut ve malzeme ses akustik paneli
| Esneklik: | A |
|---|---|
| Renk: | Çeşitli renkler mevcut |
| Malzeme: | PET+MDF |
Profesyonel kayıt stüdyoları ve performans alanları için mükemmel sesli sesli akustik panel elde edin
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
Ev Tiyatrosu için Çevre Dostu Zararsız Akustik Panel Geliştirilmiş Düşük Frekanslı Ses Emimi 50mm Kalınlığı
| Elasticity: | Good elasticity |
|---|---|
| Density: | 30 kg/m3 |
| Mdf Thickness: | normal is 12mm accept customization |
Alışveriş merkezleri için özelleştirilebilir ses akustik paneli Rahat bir atmosfer yaratın Ses müdahalelerini azaltın
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
KDL-FW001 Fiberglass Fabric Wrapped Acoustic Panel 1200x600mm Yüksek NRC 0.95 E1 Sınıf A1 Ofis Konferans Odası için Yangın Hazırlığı
| Renk: | Çeşitli renkler mevcut |
|---|---|
| Malzeme: | Fiberglas |
| Panel boyutu: | 1200/600*600mm, diğer boyut |


