Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ square acoustic panels custom ] eşleşme 142 Ürünler.
Sessiz Konforlu Çözüm 0.9 Nrc Evcil hayvan ses akustiksel paneli Yüksek End Ticari yerler için
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
0.85 ortalama ses emilim katsayısı yüksek kaliteli ticari yerlerde sessiz rahat iletişim için evcil hayvan ses akustik paneli
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
Yangına dayanıklı kumaş kaplı akustik panel kamu binaları oteller restoranlar ve sağlık tesisleri için uygundur
| Packaging Details: | Carton,Coating |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-14Days |
| Payment Terms: | T/T |
Özel 1200x600mm Kumaş Akustik Panel Ses emici Yangına dayanıklı
| Şekli: | Dikdörtgen |
|---|---|
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester Elyaf |
| Boyut: | 1200*600mm/Kustomlaştırılmış |
Hafif Kumaş Akustik Panel Çevre dostu Yangın Koruyucu B1
| Boyut: | 1200*600mm/Kustomlaştırılmış |
|---|---|
| Kumaş Rengi: | çeşitli |
| Ana Özellikler: | Üstün Ses Emilimi, Yangına Dayanıklı, Isı Yalıtımı, Neme Direnç, Anti-Bakteriyel Tasarım, Dayanıklıl |
3 boyutlu polyester fiber kare akustik duvar panelleri ofis için ses yalıtım panelleri
| Malzeme: | Geri dönüştürülmüş PET |
|---|---|
| Yangın derecesi: | Yok/A Sınıfı/B Sınıfı |
| Boyut: | 2420*1220mm, özelleştirilmiş |
Özel kumaş sarılmış akustik paneller 1200x600mm Ses emici
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
|---|---|
| Görev: | Yüksek Ses Emilimi |
| Kumaş Kılıf Seçenekleri: | 36 |
Ses emici kumaş Akustik Panel Eko dostu E1 Sınıf Gürültü azaltma kumaş
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
|---|---|
| Kumaş Kılıf Seçenekleri: | 36 |
| Çevresel koruma: | E1 |
Ses emici kumaş Akustik Panel Duvar Metal Panel için ROHS ISO Sertifikasyonu
| Çevre dostu: | E1 Sınıfı |
|---|---|
| Görev: | Yüksek Ses Emilimi |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
PET kart poliester akustik kare ses panelleri Ofis duvarlar için ses yalıtım panelleri
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |


