Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ customized acoustic panels pet ] eşleşme 368 Ürünler.
Otel Kullanımı için Modern Çevre Dostu PET Akustik Paneller Çift Katmanlı Polyester Fiber Ses Yalıtım Panosu Grafik Tasarım
| Malzeme: | % 100 polyester elyaf |
|---|---|
| Hizmet vermek: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenekler |
PET Felt Kare Akustik Paneller KTV için 9mm Ses emici Duvar Tahtası
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 2420*1220*9/12mm, özelleştirilmiş boyut |
| Renk: | 36 Seçenek |
Yangın Retardant Çevre Dostu Kare Akustik Paneller Gürültü emici Ses Döşeme panelleri
| Malzeme: | Geri dönüştürülmüş PET |
|---|---|
| Yangın derecesi: | Yok/A Sınıfı/B Sınıfı |
| Boyut: | 2420*1220mm, özelleştirilmiş |
Ofis Duvarlar ve Tavanlar için Felt Akustik Paneller 2420x1220mm Özel
| Malzeme: | Geri dönüştürülmüş PET |
|---|---|
| Yangın derecesi: | Yok/A Sınıfı/B Sınıfı |
| Boyut: | 2420*1220mm, özelleştirilmiş |
Özel PET Felt Hexagon Akustik Panel Ses emici ve duvar dekorasyonu
| Malzeme: | Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | özel |
| Sertifika: | ISO/SGS |
Otel Grafik Geliştirme için Özel Modern Ses Dışı 3B Akustik Paneller
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut ve Şekil: | özel |
| Kalınlığı: | 9/12mm, diğer kalınlık |
100% PET Akustik Panel Kapsama Verimliliği Felt Akustik Panel Özel Boyut Renk
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
11mm / 13mm Esnek Eğilmiş Ahşap Çubuk Akustik Paneller Restoran Salonu Duvarı İçin
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
|---|---|
| standart yükseklik: | 2400/1200/600mm, diğer boyut |
| Kalınlığı: | 11/13mm, diğer kalınlık |
Altıgon Polyester Elyaf Akustik Panel Duvar Panelleri İç mekan ev dekorasyonu
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | Customized |
Esnek Ahşap Panel Restoran Salonu Duvarı için Akustik Paneller
| Material: | Veneer+MDF+PET |
|---|---|
| Standard Height: | 2400/1200/600mm, other size |
| Thickness: | 11/13mm, other thickness |


