Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ customized acoustic panels pet ] eşleşme 368 Ürünler.
Yüksek yoğunluklu akustik paneller ses geçirmez filt şık desen tasarımı alev geçirmez duvar dekorasyonu
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Renk: | Renk grafiğimizden seçim yapın |
| Boyut: | 2420*1220/1200*600mm, diğer boyut |
Gelişmiş Mühendislik Ahşap Çubuk Akustik Paneller Hafif Yapı Sesi Azaltma
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
|---|---|
| Renk: | Doğal Ahşap Rengi |
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
OEM ODM Ahşap Kaplama Akustik Paneller 10mm Kalınlık
| Malzeme: | PET+Ahşap Kaplama |
|---|---|
| Renk: | Doğal Ahşap Rengi |
| Boyut: | özel |
Modern Tasarım PET Akustik Panel 9mm Kalınlığı Otel Bodrum & Garaj Grafik Tasarım Çözümü için Ses emici ve Anti-Mildew
| Malzeme: | % 100 polyester elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenekler |
Geri dönüştürülmüş PET Duvar Hexagon Akustik Panel 9mm / 12mm İç mekan dekorasyonu
| Malzeme: | Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | 2420*1220mm/ Özelleştirilmiş |
| Kullanımı: | Duvar veya tavan dekorasyonu ve ses emilimi |
Kavisli Dalgalı Ahşap Akustik Panel İç Dekorasyon
| Material: | Veneer+MDF+PET |
|---|---|
| Standard Height: | 2400/1200/600mm, other size |
| Thickness: | 11/13mm, other thickness |
Modern Tarz PET Duvar Paneli Ses Yalıtımlı Dekoratif Perakende Mağazası Otel Sergi Salonu Grafik Tasarım Çözümü
| Malzeme: | % 100 polyester elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenekler |
Modern Tasarım Çift Katmanlı Poliester Elyaf Akustik Duvar Paneli Ses İzolasyonu Oteller İçin Dekoratif PET Çubuk Panelleri
| Malzeme: | % 100 polyester elyaf |
|---|---|
| Hizmet vermek: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenekler |
DIY Altıgen Poliester Elyaf Akustik Panel Duvar Dekorasyonu
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Polyester lif bal çekirdeği tipi oturma odasının ev dekorasyonu için DIY kesme akustik paneli
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |


