Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ customized acoustic panels pet ] eşleşme 368 Ürünler.
Altıgen Akustik Panel CATILAN PET Ses Emici Paneller Yüksek NRC 0.85 Özel Şekil A ve B Sınıfı Alev Geciktirici
| Kalınlık: | 9/12/15 mm |
|---|---|
| Renk: | Çeşitli renkler mevcut |
| Montaj Tipi: | Duvar veya tavan |
Yüksek NRC ≥0.85 Gürültü azaltımı için Polyester Akustik Panel E1 Sınıf Düşük Formaldehitli Polyester Akustik Paneller
| Boyut: | 2420*1220mm |
|---|---|
| Kalınlık: | 9/12/15 mm |
| Renk: | Çeşitli renkler mevcut |
İç Duvar Kumaş Akustik Panel Cam Elyaf Dekoratif Ses emici paneller
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
Sinema KTV Kumaş Akustik Panel Çarpışma Karşıtı Dekoratif Ses emici Duvar Panelleri
| Malzeme: | Fiberglas + Kumaş |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
Modern PET Akustik Felt Duvar Panelleri İç tasarım için Ses emici
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
12mm Ses emici paneller yoğun akustik paneller yankı gürültüsünü azaltan ses panelleri duvar tavanı akustik tedavisi için takılabilir stüdyo panelleri
| Adı: | PET Keçe Akustik Panel |
|---|---|
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
| Renk: | 36 Seçenek, Renk Grafiğimiz Arasından Seçim |
Düşük frekanslı spektrum performansının iyileştirilmesi için son derece etkili ses emici akustik duvar paneli
| Standart boyut: | 2420*1220*9/12mm, özelleştirilmiş boyut |
|---|---|
| yoğunluk: | 1800gsm |
| Isı Yalıtım Etkisi: | Harika. |
9mm 12mm Akustik PET Filtr Panelleri Ses yalıtımı Duvar Dekorasyonu Kayıt Odası Taşı
| Adı: | PET Ses emici duvar paneli |
|---|---|
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
| Renk: | 36 renk mevcut |
Ses yalıtımı için modern 3D tasarımlı, altıgen ses geçirmez duvar panelleri
| Esneklik: | A |
|---|---|
| Renk: | Çeşitli renkler mevcut |
| Malzeme: | PET+MDF |
Avrupa İç Ses emici ve dekorasyon için modern ahşap slayt akustik duvar panelleri
| Ürün Adı: | OFIICE ev duvarı için ahşap çıta akustik panel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Techwood |


