Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ customized acoustic panels pet ] eşleşme 368 Ürünler.
Fabrika Toptan Satış Ses Yalıtımlı Akupanel Akustik Ahşap Panel Kaplama MDF PET Slat Akustik Paneller
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Doğal Bambu Ahşap Akupanel Akustik Duvar Panelleri Yapı Malzemeleri Özel
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Ağaç şeridi ızgara ses emici paneli PET + MDF + Finer malzemesinden yapılmış ve NRC değeri 0,85 ila 0 arasında değişmektedir.95
| Başvuru: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevre Koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Ofis Kullanılan Ses Yalıtım Malzemeleri Yoğunluklu Levha Fabrikası Lamelli Ev Sineması Akustik Duvar Paneli
| Ürün Adı: | Duvar için ahşap çıta akustik panel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Techwood |
Modern 3D orta yoğunluklu fiberboard katı ahşap duvarlar ve tavanlar ses emici paneller, apartman ses emici panelleri için kullanılan büyük boyutlu ses emici paneller
| Başvuru: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevre Koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Ses geçirmez akustik ahşap akustik slayt duvar paneli 13 mm
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Özel Dark Grey Akustik Ahşap Çubuk Panelleri 2400 X 605mm
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Fabrika yapımı 240 X 60cm özelleştirilebilir kaplama ile kayalık akustik duvar paneli
| Ürün Adı: | OFIICE ev duvarı için ahşap çıta akustik panel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+mdf+polyester fiber |
| Kalınlığı: | 21/11/13/15mm |
Akupanel Duvar ses yalıtımı panelleri pürüzsüz kurulum Özel akustik cevaplar
| Ürün Adı: | Ahşap çıta akustik panel akupanel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Ahşap, PVC |
Akupanel Duvarlar için Ahşap Ses Eşitliği Panelleri Hızlı Uygulama Özel Akustik Yenilikler
| Ürün Adı: | Ahşap çıta akustik panel akupanel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Ahşap, PVC |


