Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ office acoustic felt wall panels ] eşleşme 133 Ürünler.
Ticari ve Konut Alanları için Mimari Ahşap Çıtalı Akustik Paneller
| Ürün Adı: | Ahşap çıta akustik panel akupanel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Techwood, PVC |
Yüksek yoğunluklu kumaş Akustik Panel Dekoratif Ses emici panel KTV Oda Tiyatrosu için
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
Fabrika Kaliteli Malzeme 100% Polyester Fiber Akustik Panel Ses Döşeme Duvar için Akustik Panel
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
Akupanel 240 X 60 Cm Dekoratif Ev Duvarı Ahşap Çubuk Ses emici
| Ürün Adı: | OFIICE DUVAR İÇİN AHŞAP YAZICI AKUSTİK PANEL |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+mdf+polyester fiber |
| kaplama: | Teknik ahşap, kesik renk |
2750 X 320 Duvar ve Tavan Ses emici için ahşap slayt akustik panel gürültüyü azaltır
| Ürün Adı: | Duvar için ahşap çıta akustik panel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Techwood |
Özel PET kare akustik paneller Sinema kayıt odası için ses emici
| Standart boyut: | 2420*1220*9/12mm, özelleştirilmiş boyut |
|---|---|
| Ses Emme Etkisi: | 125-4000Hz günlük gürültüde daha iyi ses emme etkisi |
| Alev geriletici: | Yok/B1/A1 |
Dekoratif Ahşap Çıtalı Akustik Panel Ses Emici 240 X 60cm 4 adet/karton
| Ürün Adı: | OFIICE ev duvarı için ahşap çıta akustik panel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+mdf+polyester fiber |
| Kaplama Malzemesi: | Teknik odun |
Sinema Ses emici kumaş panelleri Duvar dekoratif ses koruyucu paneller
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
Özel PET Felt Hexagon Akustik Panel Ses emici ve duvar dekorasyonu
| Malzeme: | Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | özel |
| Sertifika: | ISO/SGS |
Felt Polyester Fiber Yuvarlak Akustik Paneller Ses emici Oditoryum için özelleştirilmiş
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | özel |
| Renk: | 36 Seçenek |


