Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ office acoustic felt wall panels ] eşleşme 133 Ürünler.
İç Duvar Kumaş Akustik Panel Cam Elyaf Dekoratif Ses emici paneller
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
9mm 12mm Altıgen Akustik Panel Pet Felt Eco Tile Duvar Ses Emme Baffles
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | özel |
| Renk: | 36 Seçenek |
Özel Üretici Kumaş Akustik Panel Polyester Fiber Kumaş Kaplı Ses Panelleri Spor Salonu İçin
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
10mm Hexagon Akustik Panel Felt PET Ses emici panelleri
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | özel |
| Renk: | 36 Seçenek |
Ahşap Akupanel ile Şık Akustik Sığınak Oluşturun
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Uzayda Catilan Ahşap Akupanel ile Stil ve Akustik Absorpsiyon'un Mükemmel Füzyonunu Deneyin
| Başvuru: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevre Koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Catilan Ahşap Akupanel'in mükemmel bir kombinasyonu.
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Çarpışma karşıtı ses emici tahta alev geriletici ses geçirmez sanat panelleri 25/50mm
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
Özelleştirilmiş Desen PET Akustik Panel Geri Dönüştürülebilir Akustik Paneller Ses Emilimi
| İsim: | Oyma evcil hayvan sesi emici duvar paneli |
|---|---|
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
| Renk: | 36 renk mevcut |
İyi Kaliteli Kırmızı Kırmızı Kırmızı Kırmızı Kırmızı
| İsim: | Oyma evcil hayvan sesi emici duvar paneli |
|---|---|
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
| Renk: | 36 renk mevcut |


