Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ office acoustic felt wall panels ] eşleşme 133 Ürünler.
Özel CNC İşlemeli PET Fiber Akustik Paneller Dekoratif Duvar ve Ses Kontrolü İçin
| İsim: | Oyma evcil hayvan sesi emici duvar paneli |
|---|---|
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
| Renk: | 36 renk mevcut |
Dekoratif CNC İşlemeli PET Akustik Paneller, Özel Desenler ve 3D Yüzeyler
| İsim: | Oyma evcil hayvan sesi emici duvar paneli |
|---|---|
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
| Renk: | 36 renk mevcut |
Çürük Dışarı 100% Evcil hayvan Felt Akustik Panel Sanat Ses geçirmez Duvar Sanatı Panel 3D Model Tasarımı Yapabilir
| İsim: | Oyma evcil hayvan sesi emici duvar paneli |
|---|---|
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
| Renk: | 36 renk mevcut |
2025 100% Polyester Fiber Konuşma Açıklığı 36 Seçenekle Geliştirildi
| Alev geriletici: | Yok/B1/A1 |
|---|---|
| Ürün Adı: | 9mm PET Keçe Akustik Panel KTV için DIY Ses Emici Duvar Panosu |
| Dekoratif Seçenekler: | Seçim için zengin ve renkli, farklı renkli yüzey dekoratif kumaş |
Duvar Kullanımı İçin Dekoratif Desenli CNC İşlemeli Polyester Fiber Akustik Paneller
| İsim: | Oyma evcil hayvan sesi emici duvar paneli |
|---|---|
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
| Renk: | 36 renk mevcut |
İç Duvar Ses Emilimi İçin Dekoratif Oymalı PET Fiber Akustik Paneller
| İsim: | Oyma evcil hayvan sesi emici duvar paneli |
|---|---|
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
| Renk: | 36 renk mevcut |
Ahşap Akustik MDF Kompozit Akupanel Duvar İç Dekorasyon Akustik Panel
| Ürün Adı: | İç Mekan Duvarı için Ahşap Çıta Akustik Panel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kalınlık: | 21 mm, diğer kalınlık |
2400 X 600 Ahşap Çıtalı Duvar Ahşap Çıtalı Oluklu Akustik Panel Ses Yalıtım Panosu
| Ürün Adı: | Duvar için ahşap çıta akustik panel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Techwood |
21mm Fabrika Doğrudan Akupanel Ve PET Felt Destek Duvar Dekorasyonu İçin MDF Ahşap Finer Akustik Panel
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Oturma odaları, yatak odaları ve okullar gibi çeşitli senaryolarda kullanılabilen ses yalıtımlı ahşap panel.
| Başvuru: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevre Koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |


