Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ pet acoustic panel for home theater ] eşleşme 279 Ürünler.
Fabrika Kaliteli Malzeme 100% Polyester Fiber Akustik Panel Ses Döşeme Duvar için Akustik Panel
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
Toptan Tedarikçi Altıgen Polyester Fiber Özelleştirilmiş Akustik Paneller Ses Emici Keçe Paneller
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
Hızlı ve Kolay Kurulum Ses yalıtımı Ahşap Çubuk Akustik Panel Finer Toplantı Odası için MDF Panel
| Ses emilim katsayısı: | 0,86-0,95 |
|---|---|
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
| Isıl verim: | Bu paneller aynı zamanda ısı yalıtımı da sağlayarak konforlu bir iç mekan sıcaklığının korunmasına v |
9mm PET Kare Akustik Paneller Ses geçirmez Filtreler Ofis Evleri için Akustik Duvar Panelleri
| Alev geriletici: | Yok/B1/A1 |
|---|---|
| Özellik: | Yüksek Etkili Ses Emme |
| Dekoratif Seçenekler: | 36 Renk |
PET kare akustik paneller ses geçirmez akustik filt duvar panelleri ofis ev için
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
KTV duvar tavan ses emici malzemesi için polyester lif ses akustik paneli
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
Özel Ses Dayanıklı Ahşap Akupanel Veneer Oak Slatted Duvar Akustik Panelleri
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Otel Grafik Geliştirme için Özel Modern Ses Dışı 3B Akustik Paneller
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut ve Şekil: | özel |
| Kalınlığı: | 9/12mm, diğer kalınlık |
Poliester lif ses geçirmez duvar panelleri ve ahşap slayt ses panelleri
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 600*600mm/ özelleştirilmiş |
Özel Ahşap Akupanel Akustik Panel Ahşap Yün Fener Çubukları Akupanel
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |


