Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ pet acoustic panel for home theater ] eşleşme 279 Ürünler.
Polyester Fiber Ses Akustik Panel Ses emici Akustik İzolasyon Duvar Panelleri
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
Dikdörtgen Polyester Ses Akustik Paneli Hafif Ateş geçirmez Ses emici paneller
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
Çağdaş Otel Ses Akustik Paneli Poliester Elyaf Ses emici panosu
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
Ev Tiyatrosu Sessiz Akustik Çubuk Duvar Panelleri Tahta Ücretsiz Örnek
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Ses kesici kare akustik paneller filt PET poliester lif akustik karton
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
Kendine yapışkan Altgen Akustik Panel Yüksek yoğunluklu PET Polyester Akustik Panel
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | özel |
| Renk: | 36 Seçenek |
PET oyma gürültüye bağlı akustik paneller polyester fiber felt ses yalıtım panelleri
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut ve Şekil: | özel |
| Kalınlığı: | 9/12mm, diğer kalınlık |
Ofis kare akustik panelleri Polyester fiber 3D felt duvar panelleri
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
Sanat PET Polyester Fiber Ses emici paneli Akustik paneli 1650gsm 1800gsm
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
Ev Konferans Salonu Tiyatrosu için Yumuşak Ahşap Ses Dayanıklı Paneller
| Kalınlığı: | 21/11/13mm/Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Sound Absorption Coefficient: | 0.86-0.95 |
| Uzlaşmaz kalite ve işçilik: | Detaylara dikkat çeken yüksek dereceli malzemelerden titizlikle hazırlanmış |


