Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ pet acoustic panel for home theater ] eşleşme 279 Ürünler.
Altıgen Ahşap Finer Akustik Paneller Gürültü geçirmez PET Çubuk Akustik Duvar Panelleri
| Malzeme: | PET+Ahşap Kaplama |
|---|---|
| Renk: | Doğal Ahşap Rengi/Baskı |
| Boyut: | özel |
9mm 12mm Akustik PET Filtr Panelleri Ses yalıtımı Duvar Dekorasyonu Kayıt Odası Taşı
| Adı: | PET Ses emici duvar paneli |
|---|---|
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
| Renk: | 36 renk mevcut |
Duvarlar ve tavanlar için PET desteği ile Alışveriş Satışı Dekoratif Ahşap Çubuk Akustik Panelleri
| Ürün Adı: | Ahşap çıta akustik panel akupanel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| BOYUT: | 2400x605mm |
Duvar Dekorasyonu Ahşap Finer Akustik Paneller Hafif PET Duvar Panelli Özel
| Malzeme: | PET+Ahşap Kaplama |
|---|---|
| Renk: | Doğal Ahşap Rengi |
| Boyut: | özel |
Geri dönüştürülmüş PET Akustik Filts Paneller Ses emici tablo Duvar Tavan emici panel
| Material: | 100% Recycled PET |
|---|---|
| Size: | 2400*600mm, customized |
| Kalınlığı: | 12mm, diğer kalınlık |
4 Parça Ahşap Çubuk Akustik Paneller Şık Dekor Ses Azaltma Tavan ve Duvar için 3D Teksturlu Panel
| Ürün Adı: | Duvar için ahşap çıta akustik panel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Techwood, PVC |
Dekoratif Ahşap Çıtalı Akustik Panel Ses Emici 240 X 60cm 4 adet/karton
| Ürün Adı: | OFIICE ev duvarı için ahşap çıta akustik panel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+mdf+polyester fiber |
| Kaplama Malzemesi: | Teknik odun |
2750 X 320 Ahşap Çubuk Tavan Ahşap Çubuk Akustik Panel Akustik Paneller Akustik Ses Dayanıklı Paneller
| Ürün Adı: | Duvar için ahşap çıta akustik panel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Techwood |
11mm / 13mm Esnek Eğilmiş Ahşap Çubuk Akustik Paneller Restoran Salonu Duvarı İçin
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
|---|---|
| standart yükseklik: | 2400/1200/600mm, diğer boyut |
| Kalınlığı: | 11/13mm, diğer kalınlık |
2750 x 320 Modern Tasarımlı Dekoratif Ahşap Slat Duvar Paneli MDF Akustik Paneller Otel Yatak Başlığı Akupanel Oturma Odası İçin
| Ürün Adı: | Duvar için ahşap çıta akustik panel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Techwood |


