Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ customized acoustic panels pet ] eşleşme 368 Ürünler.
Polyester Filts Akustik Oda Bölücü Panelleri PET Taşınabilir Ses geçirmez Ofis Bölme Duvarları
| Malzeme: | Geri dönüştürülmüş PET |
|---|---|
| Yangın derecesi: | Yok/A Sınıfı/B Sınıfı |
| Boyut: | 2420*1220mm |
PET Ahşap Akustik Slat Panelleri MDF Veneer Modern Ses geçirmez Akustik Duvar Paneli
| Bitir.: | Kaplama, Melamin, PVC |
|---|---|
| Renk: | Ceviz/Meşe/Diğerleri |
| Boyut: | 2400/1200*605mm, özelleştirilmiş |
9mm PET Ses geçirmez Duvar Panelleri Polyester Fiber Felt Ses emici Akustik Panel
| Malzeme: | 100% Geri Dönüştürülmüş PET |
|---|---|
| Yangın derecesi: | Yok/Sınıf A |
| Boyut: | 2420*1220mm, özelleştirilmiş |
12mm İç Dekoratif Evcil Hayvan Kürüsü Poliester Elyaf Akustik Altgen Ses Eşitsiz Panelleri
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | özel |
| Renk: | 36 Seçenek |
Toptan Hexagon Ses emici Ahşap Finer Akustik Duvar Paneli MDF
| Malzeme: | PET+Ahşap Kaplama |
|---|---|
| Renk: | Doğal Ahşap Rengi |
| Boyut: | özel |
Polyester Fiber Oyulmuş Ahşap Dokusu Duvar Ses emici tahta Özel Renk Kalıpları
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Grafik Tasarım Çözümlü Oteller İçin Modern Çift Katmanlı Dekoratif Akustik Duvar Paneli Polyester Fiber Ses Yalıtımı
| Malzeme: | % 100 polyester elyaf |
|---|---|
| Hizmet vermek: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenekler |
Katlanabilir Ahşap Çıtalı Akustik Duvar Paneli Modern Minimalist Orta Yoğunluklu Lif Levha Yüksek Etkili Ses Grafik Tasarımı
| Malzeme: | Pet+Ahşap Kaplama |
|---|---|
| Renk: | Doğal ahşap rengi |
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
Modern Ahşap Çubuk Tasarımlı Özel Katı Ahşap MDF Akustik Paneller Finish Finish ile Ses Eşitliği Oteller Stüdyolar Spor Salonları
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
MDF dalga paneli üzerindeki şık 3 boyutlu ahşap kaplama, akustik ve dekoratif kullanım için esnek
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
|---|---|
| standart yükseklik: | 2400/1200/600mm, diğer boyut |
| Kalınlığı: | 11/13mm, diğer kalınlık |


