Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ customized acoustic panels pet ] eşleşme 368 Ürünler.
Ses emici DIY PET Akustik Duvar Paneli Sinema Ofisi İçin Ses Döşeme Poliester Elyaf
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Renk: | 36 Seçenek, Renk Grafiğimiz Arasından Seçim |
| Boyut: | 2420*1220/1200*600mm, diğer boyut |
3 taraflı kaplama lüks ahşap akupanel ses geçirmez ahşap slayt akustik duvar panelleri
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Ev Dekorasyonu için DIY Dörtgen ve Altıgen Akustik Duvar Paneli
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Geri dönüştürülmüş PET Akustik Filts Paneller Ses emici tablo Duvar Tavan emici panel
| Material: | 100% Recycled PET |
|---|---|
| Size: | 2400*600mm, customized |
| Kalınlığı: | 12mm, diğer kalınlık |
Kendi kendine yapışkan Polyester Fiber Ses Dayanıklı Duvar Panelleri Altıgen Şekilde
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Renk: | 36 Seçenek, Renk Grafiğimiz Arasından Seçim |
| Şekli: | Dikdörtgen/Yuvarlak/Altıgen/Özelleştirilmiş |
21mm Akupanel Modern Stil Ahşap Akustik Panel MDF Ses geçirmez Oteller Oturma Odaları Finer Duvar Paneli
| Renk: | Ceviz/Meşe/Diğerleri |
|---|---|
| Boyut: | 2400mm x 605mm/Özelleştir |
| Kalınlığı: | 21mm/11mm/13mm |
Toplantı Salonu Ahşap Akupanel Ceviz Meşile Fener Renk Ses emici ahşap paneller
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
|---|---|
| Şekli: | Dikdörtgen |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Daire Ev Dekoru Ahşap Akupanel Ses yalıtımı için akustik 3D duvar panelleri
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400*605mm, diğer boyut |
Modern İç Yapı Akustik Duvar Panelleri Akupanel Otel İçin Ses Dayanıklı Duvar Panelleri
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400*605mm, diğer boyut |
Ses emici MDF Cevizli Ahşap İç Dekorasyon Duvarı için Slated Akustik Paneller
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |


