Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ customized acoustic panels pet ] eşleşme 368 Ürünler.
Özelleştirilebilir 3D Ahşap Finer MDF Dalga Panelleri - Eğilebilir, Kıvırcık ve Akustik Tasarım için Harika
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
|---|---|
| standart yükseklik: | 2400/1200/600mm, diğer boyut |
| Kalınlığı: | 11/13mm, diğer kalınlık |
Yapılandırma için çeşitli boyutlarda ve mükemmel ses emici etkisiyle bir çeşit ahşap ses geçirmez tahta
| Başvuru: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevre Koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Akupanel duvarlar için ses geçirmez paneller basit kurulum kişiselleştirilmiş akustik
| Ürün Adı: | Ahşap çıta akustik panel akupanel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Ahşap, PVC |
Ticari alanlar Ahşap Akustik Duvar Plakeleri Ses yalıtımı
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| kolay kurulum: | Hafif yapı ve kullanıcı dostu kurulum sistemi |
| Ürün Kategorisi: | akupanel |
Acoustic Sound Customized Thickness And Grade E0 Environmental Protection ile ahşap duvar panelleri
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Yüksek Kaliteli 3D Ahşap Finer MDF Dalga Duvar Paneli Esnek Kıvırcık Eğimli Akustik Dekor için
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
|---|---|
| standart yükseklik: | 2400/1200/600mm, diğer boyut |
| Kalınlığı: | 11/13mm, diğer kalınlık |
Çin Üreticisi Doğrudan Toptan Polyester Fiber Ses Eşitmeyen Duvar Taşları
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 600*600mm/ özelleştirilmiş |
3D Ahşap ve MDF Slat Wave Board Dekoratif Esnek Kıvırcık Eğilebilir Kavisli Slat Akustik Duvar Paneli
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
|---|---|
| standart yükseklik: | 2400/1200/600mm, diğer boyut |
| Kalınlığı: | 15/13mm, diğer kalınlık |
Akupanel Ses geçirmez Ahşap Duvar Panelleri Çabasız Kurulum Özelleştirilebilir Akustik Çözümler
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Akupanel ses geçirmez ahşap panellerin ses ihtiyaçlarına göre kurulması kolay
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |


