Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ customized acoustic panels pet ] eşleşme 368 Ürünler.
Poliester lif ses geçirmez duvar panelleri İç dekorasyon için ahşap slayt akustik paneller
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 600*600mm/ özelleştirilmiş |
Yenilikçi Doğal 11mm Akustik Çubuk Taşlı Odun Duvar Panelleri
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Modern 3D orta yoğunluklu fiberboard katı ahşap duvarlar ve tavanlar ses emici paneller, apartman ses emici panelleri için kullanılan büyük boyutlu ses emici paneller
| Başvuru: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevre Koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Ses emici MDF Ahşap Akupanel Ses geçirmez Akustik Çubuk Duvar Paneli Konferans Odaları İçin
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Akupanel Akustik Panel Ev için Ahşap Çubuk Akustik Panel Ses yalıtımı TV Arka Duvar
| Product name: | Wood Sound Absorbing Slat Acoustic Panel |
|---|---|
| Material: | Veneer+MDF+PET |
| Veneer Material: | Techwood, Natrual wood, PVC |
Ahşap Çizgi Ses emici paneli Stüdyo oturma odası duvar dekorasyonu Yapıştırma MDF Arkaplan Ses geçirmez ızgara
| Ürün Adı: | Ahşap çıta akustik panel akupanel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Ahşap, PVC |
Hızlı montajlı ofis tavan duvarı için doğrusal ahşap slayt ses geçirmez paneli
| Ürün Adı: | Ahşap çıta akustik panel akupanel |
|---|---|
| Boyut: | 2400x600x21mm |
| Kaplama Malzemesi: | Ahşap, PVC |
Ev Tiyatrosu Sessiz Akustik Çubuk Duvar Panelleri Tahta Ücretsiz Örnek
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Akustik Duvar Paneli Ahşap Çubuk Tasarımı Özel Renk 240 X 60cm Fabrika Toptan Satış
| Ürün Adı: | Ahşap çıta akustik panel akupanel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Boyut: | 2400x605mm |
Ahşap Finer Akustik Çubuk Panel 2400 x 600mm Kalınlığı 21mm Özel Yüzey Bitirme
| Ürün Adı: | OFIICE ev duvarı için ahşap çıta akustik panel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+mdf+polyester fiber |
| Kaplama Malzemesi: | Teknik odun |


