Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ customized acoustic panels pet ] eşleşme 368 Ürünler.
Gürültüye bağlı akustik kumaş panelleri oyulmuş PET poliester lif ses geçirmez panelleri
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut ve Şekil: | özel |
| Kalınlığı: | 9/12mm, diğer kalınlık |
Polyester Fiber Akustik Kare Paneller Filtr Ses Susturucu Duvar Tahtası
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
Polyester Fiber Akustik Kare Paneller Ses emici Akustik Ses Kartosu
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
3 boyutlu polyester fiber kare akustik duvar panelleri ofis için ses yalıtım panelleri
| Malzeme: | Geri dönüştürülmüş PET |
|---|---|
| Yangın derecesi: | Yok/A Sınıfı/B Sınıfı |
| Boyut: | 2420*1220mm, özelleştirilmiş |
Özelleştirilmiş Desen PET Akustik Panel Geri Dönüştürülebilir Akustik Paneller Ses Emilimi
| İsim: | Oyma evcil hayvan sesi emici duvar paneli |
|---|---|
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
| Renk: | 36 renk mevcut |
Çürük Dışarı 100% Evcil hayvan Felt Akustik Panel Sanat Ses geçirmez Duvar Sanatı Panel 3D Model Tasarımı Yapabilir
| İsim: | Oyma evcil hayvan sesi emici duvar paneli |
|---|---|
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
| Renk: | 36 renk mevcut |
Geliştirilmiş Konuşma Açıklığı 2025 Güçlü Alev Direnci Yangın Durdurucusu Kısaltılmış Reverberation Zamanı
| Isı Yalıtım Etkisi: | Harika. |
|---|---|
| Ölçüsel durağanlık: | İyi Fiziksel Stabilite |
| Standart boyut: | 2420*1220*9/12mm, özelleştirilmiş boyut |
PET Hexagon Dekoratif Akustik Duvar Kelepçeleri Poliester Elyaf Akustik Ses Koruyucu Paneller
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | özel |
| Renk: | 36 Seçenek |
PET kart poliester akustik kare ses panelleri Ofis duvarlar için ses yalıtım panelleri
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
Ofis ve toplantı odası için 9mm Pet Polyester Fiber Akustik Duvar Plakaları
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |


